AdCamo، سایتی برای تبلیغات در پس‌زمینه سایت

AdCamohttpدنیای تبلیغات آن‌قدر فضول است که به هر سوراخی سرک می‌کشد و از هر شیوه‌ای استفاده می‌کند تا آگهی‌های خود را به مخاطبان قالب کند و نشان بدهد. برای همین است که شیوه‌های تبلیغاتی کاملاً مبتنی بر ابتکار است. برای همین است که آگهی‌دهندگان از کف زمین و پله‌های برقی هم نمی‌گذرند (رونوشت به آقای اولد فشن).
تبلیغات آنلاین که برای خودش حکایتی دیگر است. شرکت‌هایی مثل گوگل درصد بزرگ درآمدشان را از طریق آگهی‌های اینترنتی درمی‌آورند. انواع و اقسام تبلیغات اینترنتی هم از تبلیغ متنی تا بنرهای گرافیکی هم به دنبال کلیک بیشتر از جلوی چشمانمان رژه می‌روند و هر فضای تبلیغاتی جدید یعنی درآمدزایی بیشتر.
این روزها یک سایت نوع جدیدی از تبلیغات را در فضای اینترنت عرضه می‌کند و آن مدیریت آگهی برای پس‌زمینه سایت‌هاست در واقع در همان بک‌گراند. واقعاً نمی‌دانم چرا تا حالا کسی به این فکر نیفتاده بود. از طرفی هم نمی‌توانم بگویم که این کار چقدر صفحات را سنگین می‌کند و چه تأثیری در زمان بارگذاری صفحات دارد. از طرفی به علت آنکه متوسط سرعت اینترنت روزبه‌روز در حال افزایش است، کم‌کم می‌توان به فکر آگهی‌های سنگین‌تر برای صفحات بود.
به هر حال سایت AdCamo این آگهی‌ها را در سه دسته عرضه می‌کند. کاشی، زمینه متحرک و زمینه ثابت. در هر یک از این حالت‌ها زمینه همراه با یک بنر در سایت شما قرار می‌گیرد و هر فردی با کلیک روی بنر یا زمینه به صفحه آگهی‌دهنده هدایت می‌شود (دمو را ببینید).

دیدگاهتان را بنویسید