جستاری در مفاهیم پارا المپیک و حقوق آیس‌پکی

Ice Packدر حالیکه شبکه سه دارد گوزیده‌ای از افتتاحیه پارا المپیک را نشان می‌دهد، من اندیشمندانه به این فکر می‌کنم که چطور ژیمیلاستیک‌بازان در این مراسم به همدیگر می‌سرایند که با من حرکات موزون انجام بده و خودت رو به من کارهای بی‌ناموسی کن و چون شباهنگام قدّم به جایی عقل نمی‌دهد، تصمیم می‌گیرم که این را طی عریضه‌ای به آن مقام مسؤول رسانده و در آن تقاضا کنم که موضوع را برایم شرح دهد که چجوری؟ اینجوری؟ و البته ما مطمئنیم که دانشمندان ما در آن حینابین سمعاً و طاعتاً به دنبال پارمیدای من می‌گردند که کوش.
از تمام این‌ها گذشته دانشمندان ما در هفته گذشته به اکتشافات جدیدی نائل شدند که البته نسبت به مدت مشابه در دولت قبل ۴۸٫۳٪ رشد طولی داشت. کارشناسان ما اعلان زده‌اند که در صورت تأمین بودجه برای خرید درخت سیب به مقدار لازم و نمک و فلفل به مقدار کافی، خاک نیوتون را به توبره خواهند کشید. گزارش‌های حکایت دارد که کارآفرینان ما همچنان به فتح قله‌های مک‌دونالد و افتتاح شعبه‌های آیس‌پک در اقصی نقاط دنیا مشغولند و در همین اثنا دانشمندان ادبیات کاشف به عمل آمده‌اند که عنصر معلوم‌الحالی به نام گوگوش ایده «ما به هم نمی‌رسیم» را از کاراکتر گلام در کارتون گالیور و به طور اخص از عبارت «من می‌دونم. ما موفق نمی‌شیم» گرته‌برداری کردیده است و از این لحاظ مشمول فتوکپی‌رایت است.
فتوکپی‌رایت در واقع چیزی نیست به جز تکثیر سلولی یک عنصر به شیوه همجوشی هسته‌ای که پر واضح و مسلم است که حق مسلم هر موجودی است که تکثیر شود و البته در این مهم لوایحی برای حمایت از موجودات در همنهشت دوستان در حال تصویب و مشمول فرهنگ آپارتمان‌نشینی و از درجات علوّ شوخی شهرستانی است. در همین راستا، علی‌القاعدگی این فقره مسبوق به سابقه است در حدی که نگو. دانشمندان جوان ما در پژوهشکده کامپیوتر رویان پایتخت موفق شده‌اند با استفاده از روش کلونینگ این روش تکثیر را توسط ابرکامپیوترهای ساخت لینوکس به خانه بخت بفرستند.
یک سری دیگری از دانشمندان جوان ما در عرصه نجوم از آنجایی که نتوانسته بودند با چشم غیرمسلح پارامیدای فوق‌الذکر من را بیایند، با مسلح ساختن چشم‌ها به گوگل‌ارث همچنان در حال جست‌وجو در سطح کره زمین هستند و تا کنون به نتایج قابل توجهی رسیده‌اند. بدیهی است پیشرفت چاکرآلود آنان را به زودی به سمع و نظر شما خواهیم رساند. توجه شما را به ادامه وبلاگ جلب می‌کنم.


مراجع و منابع:
رصد بانوان با چشم غیرمسلح، ابوریحان بیرونی
حقوق مسلم ما و فرهنگ آپارتمان‌نشینی، شیرین عبادی سیاسی هفته
فرهنگ واژه قانون فتوکپی‌رایت– دکتر مصطفی معین

2 دیدگاه دربارهٔ «جستاری در مفاهیم پارا المپیک و حقوق آیس‌پکی;

دیدگاهتان را بنویسید