پادکست بانک ملی ایران

Bank Melli Iranتقریباً ماهی یک بار به سایت بانک ملی ایران سر می‌زنم تا حسابم را به صورت آنلاین چک کنم. این‌بار که وارد سایت شدم، دیدم که طراحی سایت را عوض کرده‌اند و سایت جدید بسیار معقول طراحی شده است و شکل و شمایل دلچسبی دارد.
نکته‌ای که برایم جالب‌تر از هر چیز دیگری بود، اضافه شدن خبرمایه به سایت بود و از آن جالب‌تر پادکست بانک ملی. در این پادکست‌های متنوع که خبرمایه اختصاصی خودش را دارد، برای مثال شما می‌توانید با روش‌های پرداخت غیرحضوری قبوض خدماتی آشنا شوید یا به مصاحبه تلفنی رادیو ایران با یکی از مسؤولان این بانک درباره اهداف جشنواره وبلاگ‌نویسی گوش کنید.
تصور من این است که روابط عمومی بانک ملی راه درستی را برای ارتباط با مشتریان آنلاینش پیش گرفته است. استفاده از ویژگی‌های واقعی وب می‌تواند مردم را بیش از پیش به سمت بانکداری الکترونیک سوق دهد.
این سایت بخشی هم با عنوان کلیپ دارد. بسیار خوب خواهد بود اگر این کلیپ‌ها علاوه بر قابلیتی کنونی برای دریافت، قابلیت نمایش در سایت را به واسطه یک پلیر داشته باشند. جالب‌ترین کار شاید افتتاح یک کانال در یوتیوب باشد.

4 دیدگاه دربارهٔ «پادکست بانک ملی ایران;

 1. طراحی سایت در نگاه اول امیدوارکننده‌تر از اونیه که انتظارش رو داشتم، تا به حال که عادتمون دادن از سازمان‌های دولتی حداقل انتظارها را داشته باشیم.
  استفاده از یای عربی (ی)، طراحی ناسازگار با استاندارد و مبتنی بر table از اولین ایرادهاییه که همون صفحه‌ی اول خودش رو نشون می‌ده.
  یه مسئله‌ی مهم هست و اون اینه که این سایت یه «بانکه»، اون هم یکی از بزرگ‌ترین بانک‌های کشور، چیزی که دارم بهش فکر می‌کنم اینه که، وقتی توی نگاه اول می‌شه نشانه‌های یه کار نه چندان حرفه‌ای رو توی طراحی ظاهر سایت این بانک دید آیا می‌شه راحت اطمینان داشت از این که این جور مشکلات توی اجزای حساس و مرتبط با نقل و انتقال پول این سایت وجود نداشته باشه. هر چند معمولاً توی کارهای این سطحی باید طراحی ظاهر و کدنویسی برنامه‌ها توسط تیم‌های جدا و هر کدوم متخصص در کار خودشون انجام بشه. اما من به شخصه با توجه به دیده‌ها و تجربه‌هام فکر نمی‌کنم چنین اتفاقی اینجا افتاده باشه.
  نیما: من باهات موافقم درباره این اشکالات اما به نظر می‌رسه که طراحی جدید یک قدم به سمت بهتر شدن هست. از سایت قبلیشون خیلی بهتره.

  پاسخ
 2. آره ..
  خوب شده سایتش
  ولی تو آخرین تبلیغاتش افتضاح کرد با اون نشون دادن فایرفاکس … در حالی که سایت در فایرفاکس مشکل داره
  ولی به هر حال خدا رو شکر …
  ما هم با سایت جدیدش که کاملاً کپی از سایت آی. بی . ام هستش حال می‌کنیم و لذت می‌بریم از این توانایی و قدرت در کپی کردن …
  یا حق

  پاسخ
 3. زودتر از اینا باید واسه تقدیر و بزرگداشت و اینجور حرفا می‌اومدم. به پاس زحماتت تو این مدت برای ما چلچراغیا. نمی‌دونم چرا رفتی ولی هرجا و هر مشغله‌ای که داری موفق باشی منم می‌گم جای نوشته‌های نیمای مهربون تو چلچراغ خالیه

  پاسخ
 4. سلام شما می‌تونید پیشنهادتان را در بخش مخصوصی که در همان سایت برای این کار در نظر گرفته‌ایم ارسال فرمایید.

  پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید