5 دیدگاه دربارهٔ «پیتزا پارس‌آنلاین;

 1. سلام آقای اکبرپور. یه سوالی داشتم. آیا اهدای ویزا و گرین‌کارت از طریق اینترنت سابقه‌ای داره؟ منظورم اینه که میل یک شخص می‌تونه برنده‌ی دریافت گرین‌کارت از طرف کشورهای خارجی بشه؟ اون هم بدون هیچ درخواست قبلی؟ اون هم از طرف کدوم کشور؟ شیطان بزرگ.
  من خودم یه میلی از طرف میل: http://www.us-green-card-lottery.org برام رسیده که اعلام کرده میل من خیلی شانسی همین جوری و از سرخوشی به عنوان برنده انتخاب شده. با توجه به این که کلاه‌برداری‌ها و سرکاری‌های اینترنتی زیاد شده آیا شما احتمال می‌دین همچین چیزی واقعن وجود داشته باشه؟
  به خودم گفتم از شما که تو این کار استخون سوزوندین و به قول گفتنی کاربلدین، بپرسم. خیلی خیلی ممنون می‌شم جواب بدین.
  راستی یه پیشنهاد بیشرمانه هم دارم اینکه راجع به این جور میل‌های مشکوک که من خودم تا حالا نزدیک ۲۰ تا دریافت کردم تو وبتون بنویسین. موضوع خیلی جالب و البته به دردبخوریه.
  باز هم ممنون.
  شاد زی.
  نیما: دوست من مطمئناً کلاه‌برداری هست. یقین بدون. قبلاً نوشتم درباره‌ش. اما با خیال راحت برو به زندگیت برس که این ایمیل‌های همه‌شون جعلین.

  پاسخ
 2. نیما عصیان در جعبه را باید کمی به سمت چپ می‌بردی. یا پیتزا را باید به سمت راست می‌آوردی. پیتزا توی جعبه کمی غیرقابل دید است. بیشتر معلوم می‌شد بیشتر مزه می‌داد.
  یادت هست شش سال پیش چند تا از بچه‌های وبلاگستان بعد از رفتن به پیتزا بیگ بوی یک پست مشترک نوشتند تیترش این بود: چهار وبلاگ‌نویس خوشبخت. خیلی سر و صدا کرد. این پست تو باعث شد یاد آن روزها بیفتم.

  پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید