عصیان در مرحله نهائی پنجمین دور رقابت‌های دویچه‌وله

Osyan candidated in The Bobsاز قرار معلوم در مرحله نهائی پنجمین دور رقابت‌های دویچه‌وله وبلاگ عصیان هم یکی از یازده نامزد شده.
فکر می‌کنم که وبلاگ‌های بسیار شایسته‌ای هستن که جاشون توی این لیست خالیه و با وجود اونها، وبلاگ من اصلاً محلی از اعراب نداره مخصوصاً که در سال گذشته به خاطر کارهای زیادی که داشتم، نسبت به قبل کمتر بهش رسیدم.
در هر حال در بخش وبلاگ‌های فارسی عصیان با همه کم و کاستی‌هاش کاندیدا هست و منتظر آرای خوانندگانش. اگه فکر می‌کنین که این وبلاگ هنوز خوندنیه، بهش رأی بدین و البته رأی‌دهندگان این شانس رو خواهند داشت که برنده یک دستگاه تلفن همراه HTC Touch Dual بشن.
برای رأی دادن می‌تونین به صفحه فارسی سایت برین که البته مشکل طراحی داره و امیدوارم به زودی حل بشه. بنابراین برای این‌که آرا دقیقاً به همونی که می‌خواین داده بشه و رأی یکی دیگه رو نریزین به حساب من (مثلاً تواضع کردم)، برین به صفحه انگلیسی و رأی بدین.
در بخش‌های دیگه هم ایرانی‌ها هستن. یادتون باشه به اونها هم رأی بدین و ازشون حمایت کنین.
در بخش بهترین وبلاگ، وبلاگ دیر تش باد (سرباز معلم جنوبی خودمون)، در بخش بهترین پادکست، پادکست‌های آق‌فری و شرکا و همین‌طور رادیو کالج‌پارک، در ویدئوبلاگ ببین تی‌وی و در بخش Blogwurst دنیای کوچک آقای اوف نامزد هستند.
رقبا و دوستان نامزد دیگه هم در بخش وبلاگ‌های فارسی اینجا هستن.

10 دیدگاه دربارهٔ «عصیان در مرحله نهائی پنجمین دور رقابت‌های دویچه‌وله;

 1. نیما جان این بلاگ‌رولینگ دیگه پینگ شدن‌هاتون رو نشون نمی‌ده. چطوری بفهمم که کی کِی آپدیت می‌شه؟ یه چیزی هم راجع به این می‌نویسی؟ فکر کنم خیلی‌ها بی‌سوادن مثل من رو نت.

  پاسخ
 2. ها من اصولا از گیزر دادن خوشم میاد! 😀 ببخشید دیگه ولی:
  این وبلاگه اسمش “دیر تش باده” هست یعنی بین “تش”(همون آتش) و “دیر” که اسم یه شهره فاصله هست. اینجوری بد خونده می‌شه.
  😀

  پاسخ
 3. سلام
  این دسته‌بندی‌ها و انتخاب‌ها بر چه اساسی بوده؟
  چون تقریباً سایر وبلاگ‌های فارسی برای من ناشناخته بود و بعضی‌هاش هم اصلاً اسمشون رو نشنیده بودم.
  نیما: فرناز سیفی در این زمینه توضیح داده علی جان:
  http://farnaaz.org/archives/004062.html

  پاسخ
 4. چقدر باهوشه نمی‌ذاره آدم چند بار رای بده. البته شاید من بلد نبودم ولی بالاخره یکی با اکسپلورر یکی هم با فایرفاکس رای دادم. شد.

  پاسخ
 5. آقا این دویچه وله باعث شد عصیان رو بشناسم! خب این از اوون سایت‌هاست که کلی وقت من رو به خودش مشغول خواهد کرد تا سریالی بخوونمش، اوهوم خودشه.

  پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید