Again Little Big Planet

این روزها شاید یک کمی خوانندگان قدیمی‌تر این وبلاگ گیج شده باشند به خاطر نوشته‌هایم. یکی از علت‌هایش شاید دلتنگی باشد برای یکی دو نفر که بینمان حداقل سه ساعت و نیم فاصله افتاده است و یکی دیگرش شاید فشار شدید کار باشد که با نزدیک شدن به زمان لانچ تلویزیون بیشتر و بیشتر می‌شود. از طرفی تمرکز روی یک پروژه در طول هفته باعث می‌شود که آدم کمتر بتواند چیزهای متنوع بنویسد. طی این یکی دو هفته روی بازی جدید پلی استیشن ۳ آن‌قدر کار کردیم که اگر الان هم بخواهم درباره‌اش بنویسم، می‌شود سومین پستم در این زمینه. به هر حال امروز برای مصاحبه با ایده‌پرداز بازی سیاره کوچولوی بزرگ به یکی از مراکزی رفتم که می‌شد در آنجا Little Big Planet را بازی کرد (عکس‌های از این مرکز در فلیکر).
مدیر هنری این بازی و ایده‌پردازش کسی نیست جز کریم اتونی که یک دورگه مصری-ایرانی است و بنیانگذار شرکت مدیا مولکول. در واقع کریم مادری ایرانی به نام امیرا دارد. او سابقه همکاری با کمیک‌استریپ‌کارهای معروفی چون فرانک میلر را در کارنامه‌اش دارد ولی متأسفانه اصلاً نمی‌تواند فارسی صحبت کند.
درباره این بازی فقط باید بگویم که به شدت آدم را یاد ورزش پارکور (به فارسی) یا دوی آزاد می‌اندازد. شخصیت‌های این بازی هم عروسک‌های پارچه‌ای هستند. اگر بخواهم بیشتر از این توضیح بدهم، صحبت بیش از حد به درازا می‌کشد. بنابراین اگر علاقمند هستید تا بیشتر درباره این بازی و حواشی‌اش بدانید، منتظر بمانید تا برنامه‌ای را که در این زمینه ساخته‌ام ببینید. شاید کمی طولانی اما کمتر از دو ماه دیگر پخش خواهد شد.


تریلر بازی را ببینید


3 دیدگاه دربارهٔ «Again Little Big Planet;

 1. سلام سه و ساعت و نیم که زیاد فاصله‌ای نیست. مرخصی بگیر برو. بجنب.
  نیما: سه ساعت و نیم فاصله با ماشین یا هواپیما نه جانم. سه ساعت و نیم ساعت‌ها با هم فرق داره.

  پاسخ
 2. سلام.
  وبلاگ مفیدی دارید. تا آنجایی که یادم است. همیشه مفید بودید.
  حتماً لازم است سرمان گرم شود، وقتی باید چیزی را از بین ببریم.
  بعد از شش سال. برای اولین بار. بعد از یک سال بازگشت مجدد. برای اولین بار سلام.

  پاسخ
 3. :To marzieh
  Take care dear. Ok ?!
  ت ِیک، ک ِیر دی(که فراموش شده بود) ی ِر او ک ِی؟ (علامت سوال فراموش شده بود)!
  مراقب خودت باش عزیزم باشه؟!
  سواد انگلیسی من خیلی بالا نمی‌باشد ولی همینقدر هم که می‌باشد بسیار راضی می‌باشیم از خودمان، همین. [خمیازه کشدار]

  پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید