کلان گالبریت، خواننده‌ای بسیار جوان

این نوشته‌ای که جادی چندی پیش توی وبلاگش نوشت با عنوان توریسم اینترنتی رو کاملاً درک می‌کنم. جادی می‌نویسه:
در این سرعت، معنی خیلی چیزهای دیگه هم عوض می‌شود. معنی آپدیت کردن کامپیوتر و آنتی‌ویروس، معنی بازی‌های آنلاین و معنی سایت‌هایی مثل فیسبوک یا دیگر شبکه‌های اجتماعی.
دقیقاً از وقتی که به اینترنت پرسرعت دسترسی پیدا کردم، همین رو تجربه می‌کنم. الان یوتیوب برام یک معنای دیگه داره. مجموعه‌ای از محتوای بی‌انتها با شکلی ساده که نیازی به پیچیدگی زبانی هم برای درک نداره. برای همینه که این روزها ویدئوهای بیشتری پیدا می‌کنم. حالا هم با یکی که از توی یوتیوب پیدا کردم آشنا بشید:
کلان گالبریت زادهٔ ۱۹ دسامبر ۱۹۹۱ در هو سن وربرگ، کنت، یه خوانندهٔ انگلیسی با تبار اسکاتلندی و ایرلندیه (از ویکی پدیا). این خواننده که الان ۱۷ سالشه، سال‌هاست که داره می‌خونه و انصافاً صدای قشنگی هم داره. برای مثال این ویدئو رو ازش ببینین که آهنگیه به نام «به من بگو چرا» یا Tell me why.

3 دیدگاه دربارهٔ «کلان گالبریت، خواننده‌ای بسیار جوان;

 1. ۱) به دلیل سرعت بسیار پایین اینترنت امکان دیدن ویدیو در یوتیوب فراهم نشد…
  ۲) به دلیل وجود فیلترینگ اینترنت امکان دیدن سایت فری‌کیبورد که توسط جادی عزیزم نوشته می‌شه فراهم نشد…
  ۳) به نظر شما این چیزی که ما داریم تو ایران استفاده می‌کنیم، اسمش اینترنته؟؟؟
  ۴) به نظر این ظلم نیست؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
  ۵) به نظر شما اگه این وضع ادامه پیدا کنه من دیوونه نمی‌شم؟؟؟؟؟
  ۶) به نظر شما کسی می‌تونه این وضع رو عوض کنه؟؟؟؟؟؟؟
  نیما: چو دانی و پرسی خطاست.

  پاسخ
 2. راستی توی پست قبل من ایمیل رو اشتباه نوشتم براتون…اون ال که زیادی گذاشتم اشتباه تایپی برای شما بوده و گرنه به همون آدرس [email protected] زده بودم ایمیلم رو… ولی یک بار بعد از ۲۴ ساعت برگشت خورد و دفعه دوم که فرستادم به احتمال زیاد رفته…خیلی خیلی ممنون

  پاسخ
 3. ۴۰چراغ رسید دستم… اسممو که چاپ نکرده بودند… جشن شب چله هم که کنسل شد… حتما ایمیلم نرسیده دستشون… چند روز پیش که زنگ زدم گفتند دعوت شدی… چیکار کنم من دیگه آخه؟؟؟

  پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید