خانه‌ای از کاغذ و نوت

روی کاغذ می‌نویسی «یادت نره نون بخری» یا «قرص‌هات رو بخور» و می‌چسبونیش روی یخچال، آینه یا هر جای دیگه‌ای که بشه دید. از این کاغذهای رنگی کوچولو که یه طرفش یه باریکه چسبه و به هر جایی می‌چسبه. حتی وقتی که می‌خوای یه پیام یادآوری بچسبونی توی یه صفحه مهمی از یه کتاب یا جزوه.
اما کی فکرش رو می‌کرد که خانوم «ربکا مورتاف» ۳۵ ساله، شش روز وقت بذاره تا ۱۰ هزار کاغذ پیام رنگی رو بچسبونه به اتاق خوابش توی یکی از شهرهای کالیفرنیای آمریکا.
اون از این دست کارها کم انجام نداده. برای مثال یک بار روی ستونی در یک نگارخانه ۳۰ هزار تا از این کاغذها رو چسبوند یا موارد دیگه‌ای از این قبیل.
به هر حال این هنر مدرن هم خلاقیت هنرمندان رو در جهات عجیب و غریبی پرورش می‌ده.

House covered entirely in Post-it notes منبع: روزنامه متروی لندن

3 دیدگاه دربارهٔ «خانه‌ای از کاغذ و نوت;

 1. سلام آریالای بی‌معرفت! چه طوریایی؟
  مطلب باحالی بود… ایول… من سرچ کردم سایتی از این خانم پیدا نکردم.. تو چیزی داری ازش؟
  نیما: این خانوم از قرار معلوم سایت اختصاصی نداره. می‌گم یکی براش تأسیس کنیم. نظرت چیه؟

  پاسخ
 2. سلام. من کمی از این دنیای مجازی دور شدم. امروز اومدم چیزایی در مورد مسابقه وبلاگ فارسی شنیدم. و شنیدم که تو اول شدی. راستش اصلاً فکرشو نمی‌کردم بلاگت انقدر محبوب باشه. فکر می‌کردم اینجا هم جزو اون چیزاییه که فقط من من خوشم میاد ازش. اما مثل اینکه این طوری نبود. در کل چه مقام بیاریع چه نیاری دوست دارم. و امیدوارم همیشه موفق باشی. ای کاش می‌شد این کامنت رو بعد از خوندن پاک کنی…
  نیما: دوست عزیزم. این وبلاگ اتفاقاً مقامی کسب نکرده. اما خوشحالم که خواننده‌های خوبی مثل تو داره. این کامنت رو هم پاک نمی‌کنم چون بهم روحیه مثبت می‌ده. اما اگه اصرار به پاک کردنش داری، بهم بگو. می‌گم چشم.

  پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید