برنامه دوم کلیک تو راهه

نه این‌که خودم خوشم بیاد هی درباره کارم بنویسم‌ها. بیشتر از هر چیزی حال می‌کنم درباره زندگی روزمره‌م بنویسم. اما لامصب انگار وقت شده جن و ما شدیم بسم‌الله. مثل ماهی از دستمون لیز می‌خوره. به هر حال شدید درگیر کار هستم و الان با بدنی کوفته و لهیده در حال نگارش این سطور.
عرض کنم حضورتون که بعد از این برنامه اول که کلی هم تکرار شد و حال خودم رو هم بد کرد، برنامه دوم در پیشه که فردا پنجشنبه ساعت ۱۷:۳۰ به وقت تهران قابل مشاهده‌ست. از برنامه اول این رو بگم که کلی ایمیل و پیام و اس‌ام‌اس و تلفن داشتم که خدا رو شکر کلی انرژی بهم داد. توشون هم پر بود از تبریک و پیشنهاد و نظر به در بخور. خیلی دوست دارم به پیشنهاد پژمان عمل کنم و به این سؤال‌ها دونه دونه جواب بدم، اما خداییش تا حالا وقت نشده. اما قول می‌دم به زودی به مهم‌ترین‌هاشون جواب بدم. یک چیز رو مطمئن باشید. من همه ایمیل‌ها رو می‌خونم. فقط ترجیحاً بفرستینش به ایمیل برنامه که توی جلساتمون قابل بحث باشه. اگه به ایمیل شخصی من بیاد نمی‌تونم مطرحشون کنم. مجبورم رو هوا حرف بزنم. سعی می‌کنم توی همین چند روز آینده درباره یه چیز دیگه غیر از کلیک هم بنویسم که حالتون از این وبلاگ بهم نخوره. هر چی باشه اینجا وبلاگ شخصی منه نه برنامه! فعلاً لینک‌های لینکدونی رو دریابید تا بیام.

10 دیدگاه دربارهٔ «برنامه دوم کلیک تو راهه;

 1. نیما؛
  این صفار هرندی امشب می‌گفت؛ کار توی بی بی سی فارسی از نظر ما مشکل داره و غیرقانونیه، البته دقیقن اینا رو نگفت، یه چیزی تو همین مایه‌ها …
  بعد اونوقت چرا؟
  چرا غیرقانونیه و …
  بعدم یه ماساژور واسه خودت استخدام کن پسرم؛ تا اون بدن لهیده رو حالش بیاره هه هه هه …!
  بعدم ما روزمره می‌خوایم شدیـــــــــــــــــد …
  نیما: والله چراش رو ایشون بهتر می‌دونن. روزمره رو هم هستم. به زودی.

  پاسخ
 2. نیما
  برنامه دوم کلیک رو از وب دیدم. آقا عالی بود. خیلی خیلی خوب اجرا کردی. مطمئنم تا چند ماه دیگه با ذهنیت باز و تلاشت و پشتیبانی همگی، می‌ترکونی… یه عالمه پیشنهاد دارم می‌گذارم برای ماه‌های آینده که برنامه جا بیفته.

  پاسخ
 3. آقای اکبرپور عزیز سلام، یه سئوال آقای شرف‌الدین تو bbc برنامه‌ای رو اجرا می‌کنند؟
  امیدوارم همیشه موفق باشید هر جا که هستید.
  نیما: ممنونم. نه بزرگمهر برنامه‌ای رو اجرا نمی‌کنه.

  پاسخ
 4. نیما اینقد توی کلیک کله‌تو تکون نده! رفتارت مصنوعی می‌شه! ولی به هر حال تو محشری! ما دوستت داریم! Keep up the good work!
  نیما: اتفاقاً اگه جلوی کله‌مو بگیرم مصنوعی می‌شه. استایلم این‌طوریه دیگه. ممنونم.

  پاسخ
 5. من موفق شدم برنامه‌تو ببینم نیما جان. خیلی خوب و مسلط اجرا می‌کنی. فقط لهجه‌ت به این زودی یه کم خارجکی شده‌ها 🙂
  نیما: مرسی زی‌زی جان. من کجای لهجه‌م خارجکی شده اون‌وقت؟

  پاسخ
 6. سلام
  نیما جان ما برنامه دوم کلیک رو دیدیم. تسلط، اجرای برنامه و در کل همه چی خیلی خوب بود برات آرزوی موفقیت داریم.
  (لیلا و محمد)

  پاسخ
 7. در هر حال چه حالمون بهم بخوره چه نخوره، چه کار تو بی بی سی فارسی مشکل داشته باشه چه نداشته باشه ما با کلیک حال می‌کنیم. کلیم پز می‌دیم که این سلبریتی رو یه زمانی می‌شناختیم.
  نیما: سلبریتی رو خوب اومدی!

  پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید