قرو قاطی‌نویسی در برف

لندن داره برف میاد تو مایه‌های تهرون. فعلا نزدیک ده سانت برف روی زمینه و یه کله هم داره ادامه می‌ده. من موندم که چطور فردا صبح زود خودم رو به سفارت اسپانیا برسونم. جمعه صبح بهم وقت داده بودن اما نامه‌ای که قرار بود بهم اعلام کنه ساعت و تاریخ رو جمعه ظهر رسیده! حالا قردا صبح برم ببینم می‌شه از اینا ویزا گرفت یا نه. اگه گرفتم، می‌تونین منتظر گزارش‌هایی از بارسلونا هم باشین اگه نه که هیچ. از طرفی باید ده و نیم صبح هم سر لوکیشن فیلمبرداری باشم. خدا رحم کنه. امیدوارم تا شب زنده برگردم خونه.
بعدش هم از اونجایی که شنیدم فیس‌بوک هم آزاد شده، لاجرم به شما پیشنهاد می‌دم که تو گروه کلیک فیس‌بوک عضو بشین که توی این یه هفته نزدیک به چهارصد تا عضو پیدا کرده. ببینیم می‌شه که اونجا محل بحث مخاطب‌های این برنامه بشه یا نه.
باز هم تأکید می‌کنم که اگه نظری درباره برنامه دارین به ایمیل برنامه بفرستین: [email protected] مطمئن باشین که دونه‌دونه‌ش رو می‌خونیم و تا جایی که امکانش باشه بهش عمل می‌کنیم. بهترین راه برای بهبود برنامه بازخوردهاییه که از این طریق بهمون می‌دین.

7 دیدگاه دربارهٔ «قرو قاطی‌نویسی در برف;

 1. خوبی یه چیزیه توی لندن هست اینه که برف میاد هرسال ما امسال برف نداشتیم. من برف می‌خوام. ای کسانی که اینو می‌خونید دعا کنی برف بیاد تا زمستان تموم نشه تازه اون برف کوچولو که اومد فایده ای نداشت.
  نیما: اشتباه نکن. چون برف توی لندن یه چیز کمیابیه. برفی هم که الان داره میاد توی ۱۸ سال گذشته بی‌سابقه بوده. اینجا به ندرت برف میاد اما به وفور بارون.

  پاسخ
 2. جون من!!!!! مثله این که من خیلی اطلاعاتم کمه هر وقت که میایم سایت شما باید با اطلاعات زیاد بیایم البته اینی که گفتی به اطلاعاتم زیاد شد

  پاسخ
 3. آخرین باری که به وبلاگ شما سرزدم هنوز تو چلچراغ بودید. گمونم n سال پیش بود! تو این فاصله چه راه دوری رفتید! هر جا هستید موفق و پیروز باشید
  نیما: ممنونم. گرچه راه دوری رفتم اما همچنان بحث‌های مربوط به چلچراغ رو دنبال می‌کنم و با دوستام در ارتباطم. البته من تا اواخر تابستون هم چلچراغ بودم. مدت زیادی نگذشته.

  پاسخ
 4. نیمــــــــــــــــــــــــــااااااا؛
  منــــــــــــــــــــــــــــــــــــم برف می‌خواااااااااااااااام aaa crying

  پاسخ
 5. سلام نازلی می‌خوای برف…
  امسال که من زیاد برف دیدم جات خالی…
  نیما خوش می‌گذره؟ آدم‌برفی که درست نکردی نه!

  پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید