پ.ر.ا.ک.ن.د.ه گویی

این طور که به نظر می‌رسه من به نمایشگاه موبایل بارسلونا نمی‌رسم. اون هم به خاطر کندی صدور ویزای شینگن از طرف اسپانیا. به هر حال همکاران انگلیسی کلیک این نمایشگاه رو پوشش می‌دن اما حیف شد که خودمون مستقیماً اونجا نیستیم.
برای کلیک فارسی یه گروه توی فیس‌بوک درست کردم که فعلا ششصد هفتصد تا عضو داره. یه اکانت هم توی توییتر براش درست کردم که کم‌کم اون رو هم راه بندازیمش. خودم از وضعیت سایت کلیک راضی نیستم. خیلی وقته که تقاضا کردیم امکان یه سایت با امکانات حداقل براش فراهم بشه. امیدوارم که زود جوابم رو بدن و باهاش موافقت کنن.
یکی از کارهای دیگه‌ای که این روزها بهش علاقمند شدم، گرفتن عکس با موبایل و ارسال سریعش به اکانت فرندفیدمه. یه جور توییت تصویری. تقریباً هر کسی اونها رو ببینه متوجه می‌شه دارم به چی نگاه می‌کنم.
این گوگل لاتیتود هم هنوز اپلیکیشن خودش برای آی‌فون رو فعال نکرده که تستش کنیم. یه جورایی تو کفش موندم که ببینم چطور کار می‌کنه. فعلاً انتظار می‌کشیم تا فرهنگ انتظارمون ارتقا پیدا کنه.
امروز چشممان یا بهتره بگم گوشمان به صدایی روشن شد که مدعی بود بنیامین بهادری هست. از قرار معلوم یکی یه آهنگ سفارشی خونده برای تبلیغ ایرانسل که حداقل از نظر ترانه اعصاب خورد کنه و اولش هم گفته می‌شه که مال بنیامینه. آهنگ رو برای بهزاد فرستادم و بهم گفت که این صدای بنیامین نیست. به هر حال بهزاد یه جورایی کارشناس سر و صداهای آهنگین ایرانیه!

3 دیدگاه دربارهٔ «پ.ر.ا.ک.ن.د.ه گویی;

 1. ووای نیما؛ گفتی بهزاد، کلی نوستالوژیک شدم و کلی خاطره‌های خوب واسم تداعی شد.
  من یکی از شنونده‌های قدیمی «روز هفتم» بی بی سی بودم، یاد درووووووودهای طولانی بهزاد، شهره و شادی، پدرام، حسین و مهتاب بخیر. از ۱۲-۱۳ سالگی برنامه رو گوش می‌کردم تا این اواخر از رو سایت ولی ۴ سالی که دیگه گوش نمی‌کنم، برنامه‌ی خیلی محشری نبود ولی خلاصه یادش بخیر. عکسشو تو ۳۶۰ت دیدم با اینکه ۴۵-۴۶ سالشه ولی خوب مونده ناکس :)))) ببخشید :دی
  این الان کامنته من گذاشتم یا خاطره =)))))
  ها نیما، داشت یادم می‌رفت این گروه «گازولین» سایت و یا ایمیلی هم دارن؟
  بعدم مواظب خودت باش فرزندم… :دی
  نیما: این هم سایت گروه گازولین
  http://gazolin.eu/

  پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید