فردا تحویل سال ۱۳۸۸ خورشیدیه و تلویزیون بی‌بی‌سی استثنائاً برنامه‌هاش رو زودتر شروع می‌کنه. یعنی به جای این‌که مثل هر روز برنامه‌ها از ساعت ۱۷ به وقت تهران شروع بشه، از دو ساعت و نیم قبل از تحویل سال یعنی ۱۲:۳۰ به وقت تهران شروع می‌شه.
اما بذارین یه کم درباره برنامه‌ها توضیح بدم. موسیقی زنده خواهیم داشت با ستار، فرشید امین. گفت‌وگو با اندی، لیلا فروهر و سیما بینا. گروه کیوسک هم آهنگ‌های آلبوم جدیدشون رو براتون می‌خونن. برنامه‌ها فقط محدود به لندن نیست و از مزارشریف تا لس‌آنجلس، از لندن تا اربیل، مهمان سفره‌های هفت سین در کشورهای مختلف می‌شه.
سعید شنبه‌زاده با گروه جازش از پاریس و موسیقی بندری پست‌مدرن برنامه خواهد داشت. آریس پرویز از آلمان با برک‌دنس و پاپ افغان، رعنا فرحان از نیویورک با گروه جازش هم برنامه‌هایی دارن. شاهرخ مشکین‌قلم بالرین ایرانی- فرانسوی هم خواهد رقصید. بهروز به‌نژاد و فرزانه تأییدی هم پس از ۲۲ سال سکوت در سینمای ایران، به صحنه برمی‌گردن.
این برنامه قراره از مرکز لندن با حضور تماشاچیان و به صورت زنده اجرا بشه. برنامه ویژه نوروز رو می‌تونید از ساعت ۱۲:۳۰ به وقت تهران از تلویزیون فارسی بی‌بی‌سی تماشا کنین.