کنسرت کیوسک و کنسرت یو تو

خب سپاسگزار همه این رفقای گلم که واقعاً از را دور و نزدیک و با تلفن و ایمیل و کامنت و هر راهی که بود، تولدم رو بهم تبریک گفتن. مخلصیم…
اما این چند روزی که ننوشتم دو تا کنسرت درست و حسابی رو دیدم. یکیش کنسرت گروه کیوسک بود. کنسرت کیوسک توی سالن بوش هال اجرا شد و تقریباً یه مدلی بود که می‌تونستی همه جای سالن بچرخی و از دور و نزدیک سن عکس بگیری. من هم این روزها دارم یه جور توییت با عکس انجام می‌دم. با موبایلم عکس می‌گیرم و بلافاصله آپلودش می‌کنم توی فرندفید یا توییتر. درباره فرندفید که امکان آپلود مستقیم عکس وجود داره. برای توییتر هم از توییت‌پیک استفاده می‌کنم. به هر حال کنسرت بسیار خوبی بود و لذتبخش.
اما پریروز که داشتم با عادل برای ناهار می‌رفتم، توی حیاط تی‌وی سنتر چند نفر از کنارمون رد شدن. طرف یه نگاهی به من انداخت و منم همچین یه نگاه عاقل اندر سفیه بهش انداختم و تو دلم گفتم این با این عینکش چقدر جلفه. بعد عادل که داشت باهام می‌اومد یهو هنگ کرد و وایساد با دهن باز. گفتم چته؟ گفت این بونو بود. همون خواننده یو تو. بعدش من فهمیدم که نفهمیدم!
به هر حال دیروز عصر سمت ساختمون براودکستیگ هاوس بی‌بی‌سی چنان جمعیتی اومده بود که راه‌بندون شد حسابی. مردم اومده بودن تا کنسرت یو تو رو تماشا کنن که از بالای ساختمون بی‌بی‌سی اجرا می‌شد. به مناسبت انتشار آلبوم جدید U 2 بعد از پنج سال، سه تا آهنگ از پشت‌بوم برگزار شد (لینک ویدئو). شانسی که من داشتم این بود که لازم نبود از پایین کنسرت رو ببینم. بلکه از ساختمون بغلی بی‌بی‌سی و همسطح با گروه نگاهش کردم. اون‌قدر این صنم جیغ کشید که خلاصه بونو برگشت سمت پنجره ما و وسط آهنگ گفت بی‌بی‌سی. ما هم بای بای کردیم و از این لوس‌بازی‌ها. احتمالاً از تلویزیون فارسی بی‌بی‌سی هم دیده باشید کنسرت رو. این هم صفحه اختصاصی یو تو در سایت بی‌بی‌سی برای اونهایی که ندیدن.
فعلاً همین.

14 دیدگاه دربارهٔ «کنسرت کیوسک و کنسرت یو تو;

 1. ایشالا بری کنسرت Linkinpark ببینی جای ما :دی
  حسابی با این ۲ تا کنسرت قبل از کلیک هشتم سرحال شدی…
  موفق باشی
  راستی وبلاگت خیلی دیر Load می‌شه.

  پاسخ
 2. نیما درود
  من با آرش سبحانی خیلی حال می‌کنم
  جای از سبک و سیاق رف‌هاش توی اهنگ‌هاش
  از این مو ژولیده‌هایی که رپ خوندشون بیشتر با موهاشونه تا با کلماتشون
  سلام مار و بشه برسون و بگو مجید خیلی دوست داره

  پاسخ
 3. سایت جالب ومتنوعی دارید.
  در ضمن خوش بگذره شاید روزی ما هم حداقل موسیقی خودمان در کشور خودمان داشته باشیم
  سری هم به ما بزنید خوشحال می‌شیم

  پاسخ
 4. من هم پخش زنده کنسرت رو از BBC دیدم. چه راحت می‌شد واسه یه ساعت خوش بود. کاش کنسرت کیوسک هم کامل پخش می‌شد. از طرف من آرش سبحانی رو بغل کنید D:
  نیما: کنسرت کیوسک هم به طور کامل پخش خواهد شد.

  پاسخ
 5. جدی می‌گین که نشناختینش؟ بیچاره چقدر غصه خورده که اونطوری نیگاش کردین D:
  اما واقعا سعادتی داشتینا… ایشالا همه با هم نصیبمون بشه. البته که حسنش به جماعت بودنشه

  پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید