خانه‌هایتان را از لوث وجود افراد مجرد پاکسازی می‌کنیم

آقا من هر کاری می‌کنم درباره این خبر یه چیزی بنویسم نمی‌شه. راستش دارم همین‌طوری می‌خندم به حدی که دلم درد گرفته. اصلاً شرف ندارم اگه این لحظات خوش رو با شما تقسیم نکنم. بخوانید این خبر را در خبرگزاری مهر:

طرح جمع آوری خانه‌های مجردی از فردا آغاز می‌شود (۱۱ اردیبهشت ۸۸)
فرمانده انتظامی تهران بزرگ از جمع‌آوری خانه‌های مجردی منطقه ۱۲ تهران در ادامه اجرای طرح انضباط اجتماعی در این منطقه خبر داد.
سردار عزیزالله رجب زاده در گفتگو با خبرنگار مهر با اعلام این خبر گفت: یکی از برنامه‌هایی که قرار است در طرح انضباط اجتماعی اجرا شود، جمع‌آوری خانه‌های مجردی است چرا که یکی از کانون‌های جرم در این منطقه که عامل اصلی تجمع تبهکاران است همین خانه‌های مجردی است و به همین علت پلیس امنیت درحال شناسایی این اماکن است و از روز آینده کار پاکسازی آنها آغاز می‌شود.
طرح انضباط اجتماعی از روز پنجشنبه در منطقه ۱۲ تهران به اجرا گذاشته شده است و با اطلاع‌رسانی خوبی که از چند روز گذشته در این منطقه انجام شد، مردم همکاری خوبی با نیروهای پلیس داشته‌اند…

به بهترین تحلیل و تفسیر از این خبر، یک فروند همسر مجردخفه‌کن طلایی اهدا می‌شود.
خبر تکمیلی مهر: رئیس اتحادیه بنگاه‌های املاک: برای جمع‌آوری خانه‌های مجردی با پلیس همکاری می‌کنیم.
خبر تکمیلی‌تر: جمع‌آوری خانه مجردی «من درآوردی» بود!

13 دیدگاه دربارهٔ «خانه‌هایتان را از لوث وجود افراد مجرد پاکسازی می‌کنیم;

 1. سلام
  تا ببینیم منظورشون از خونه مجردی چی باشه!!! بعضی‌ها واقعاً افتضاحن و باعث آزار مردم (همسایه‌ها) می‌شن. اما اگر … که … خدا می‌داند. ایشالله تحت تاثیر جو قرار نگیرن و شورش رو در نیارن.

  پاسخ
 2. حالا چطوری می‌خوان تشخیص بدن خونه مجردیا رو؟ تعداد رفت و آمدا رو چک می کنن؟ :))) دیوانن اینا یعنی در حد بز کوهی زنگوله‌دار !!!!! چقد بیکار تو نیروی انتظامی داریم که چه طرحایی از خودشون در می‌کنن یهویی!!!
  نیما: گفتن از مردم کمک می‌گیرن دیگه.

  پاسخ
 3. اراذل و اوباش به کویر ایران. تصمیم رئیس دولت. بعد از روابط حسنه با مراکش عده‌ای به صحرای آفریقا می‌روند، در صحرانوردی برای حمل نمک از معدن مردان ناپدید می‌شوند. در روستای… وسط کویر هر مرد ناچار از سه تا چهار همسر پذیرایی می‌نماید. در تهران کرایه خانه سرسام‌آوره جوانان ناچارا دور هم جمع می‌شوند شلوغ می‌کنند. همسایه‌های مرده ثور طاقت نمی‌آورند، مزاحم ماموران انتظامی می‌شوند…

  پاسخ
 4. بله. البته شما باید هم بخندی. چون هیچ وقت در این بنگاه و آن بنگاه نبوده‌ای که: «به مجرد نمی‌دهیم».
  بخند نیما. هنوز یک سال نشده رفتنت.
  بخند به آنهایی که نرفتند. در لندن مجرد‌ها هم آدمند.
  چه خوب که قاطی آدم‌ها شدید.
  راستی… نمی‌خواهی در باره وبلاگ تو چیزی در نقد بی‌بی‌سی بنویسم؟
  نیما: ببین داداش من. اگه مطلبی رو که نوشتم، نگرفتی، مشکل از من نیست. من به مجرد جماعت نخندیدم. به آقایانی که این قوانین را تصویب می‌کنند خندیدم.
  فکر کردی من کیم؟ یه مرفه بی‌درد؟ یا یه بچه‌پولدار؟ یا شایدم یکی که پارتیش کلفته؟ نه عزیزم! من هیچکدوم اینا که فکر می‌کنی نیستم. در ضمن برای این که متوجه بشی درگیر این بنگاه و آن بنگاه هم بوده‌ام. می‌تونی بری این نوشته رو که سال ۸۴ نوشتم بخونی:
  https://osyan.net/1384/12/post_53.php

  پاسخ
 5. ظاهرا باید کمپین راه بندازیم که بگیم «مجرد بودن جرم نیست، بیماری هم نیست! » 🙂
  بیا این موضوع رو به برنامه‌ی «نوبت شما» پیشنهاد بده که دست جمعی راجع بهش گپ بزنیم.

  پاسخ
 6. اگر خودت تو منطقه ۱۲ تهرون خونه مجردی داشتی بازم می‌خندیدی؟
  نیما: نیما جان توضیح دادم که برای مجردها نخندیدم، توضیحاتم رو در پای کامنت‌های دیگه بخون.

  پاسخ
 7. گاهی اوقات زن و مرد فاسد با هم تو یه خونه زندگی می‌کنن و یه دانشجوی بنده خدا هم تنها خونه مجردی داره!! پس نتیجه می‌گیریم که این طرع غیرمنطقیه.

  پاسخ
 8. این روزها به ظاهر خبرها نمی‌شه چندان اعتماد کرد. خبر اونقدر می‌تونه مخدوش و گمراه‌کننده باشه که باید کلی روش فکر کرد. آخر سر هم نمی‌شه به نتیجه قطعی رسید. یکی از چبزهایی که با خوندن این خبر به ذهنم رسید این بود که شاید تحت عنوان جمع کردن خانه‌های مجردی، افراد خاصی را هم با اشخاص مجرد بخصوصی همینطوری قاطی پاطی می‌گیرن و… خب هر کاری لازم باشه انجام می‌شه دیگه!! سرتان را درد نیاورم. من که مشکوکم!!!

  پاسخ
 9. شاید فک کنید چطوری خونه‌های مجردی رو شناسایی می‌کنن !
  تق تق تق
  کیه؟
  باز کنید منم مادرتون
  دروغ نگو مادر ما رفته شهرستان
  بچه‌ها خونه مجردی، بگیریدشون!

  پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید