بازی آنلاین «دربست سعدآباد»

از آنجایی که ما غلط کرده باشیم که فریاد زنده‌باد و مرده‌باد در این ایام انتخاباتی سر بدهیم و از آن یکی جایی که ما خیر سرمان خبرنگار حوزه فناوری هستیم، بر خود جایز می‌دانیم که یک عدد بازی آنلاین انتخاباتی را به سمع و نظر و حضورتان برسانیم، رساندنی. بازی «دربست سعدآباد» یک بازی انلاین است که هدفش رساندن میرحسین موسوی به سعدآباد است. حالا اگر سبز هستید، برسانیدش. اگر هم طرفدار یکی دیگه هستین یک کاری کنید که برنده نشود. برین سراغ بازیبازیبازیبازی.


Election Game: Darbast Saadabad

16 دیدگاه دربارهٔ «بازی آنلاین «دربست سعدآباد»;

 1. جالبه. هم بازی میرحسین رو ساختن هم بازی احمدی‌نژاد. این نشون‌دهنده اینه که ما پیشرفت کردیم. آخه ۴ سال پیش از این خبرا نبود… آفرین به این بچه‌های ایرونی

  پاسخ
 2. حالا چرا سعدآباد؟ می‌خواد کارمند موزه شه؟ بازی واسه من لود نمی‌شه. می‌خواین با ماشین برسونمش. زری ژاکلین رو هم ببریم ازون ور بریم اوشون فشم؟

  پاسخ
 3. آقا من جداً فکر می‌کنم این شکل جدید فیل‌گرایی (ف.ی.ل.ت.ر.ی.ن.گ) است. بعضی از سایت‌ها که هیچ توجیهی برای فیلگری نمودنشان نیست ولی بنا به دلایلی لازم است که فیل شوند بالا نمی‌آیند!

  پاسخ
 4. باید خیلی باهال باشد ببخشید باحال
  ولی ما که نتونستویم مستفیز شویم
  برای ما بالا نیامدنت
  ما که طرفداره حقیم
  الانم حق هیچکس نیست
  مستاصل مانده ایم که ایا برویم بیرون یا نع
  خیلی ممنونم
  مر۳۰

  پاسخ
 5. ما نتونستیم موسوی رو به مقصد برسونیم پس واقعا خاک به سرتون شد حالا بشنید زار زار گریه بکنید. در مورد رئیس جمهور خوبمون هم این اراجیف رو نگید

  پاسخ
 6. به جناب تنها که نظر دادند:
  نظر هر کسی برای خودش مهمه لطفا خایه‌مالی کسی رو توی این سایت نکنید
  فهمیدی یا بفرستمت کلاس تقویتی؟

  پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید