روبوکاپ ۲۰۰۹ اتریش

این چند وقت این قدر همه چیز شلوغ و بهم ریخته بود که تا میومدی چیزی بنویسی، یه اتفاق تازه می‌افتاد و نمی‌شد قبلی رو نوشت. به هر حال به نظر می‌رسه که همه چیز در ظاهر آروم شده اما اون زیر چه خبره خدا می‌دونه.
متأسفانه اخبار چندان خوب نبودن. کلی کشته و زخمی حاصل جریانات اخبر بود و البته کلی هم بازداشت‌شده. متأسفانه بینشون چند تایی دوست و آشنا و همکار هم دیده می‌شن که باعث تأسفه. کلاً بهتره من خفه‌خون بگیرم چون هر چی بگم مثل چند صد تا بیانیه‌ای می‌شه که همه دارن صادر می‌کنن و گویا به جایی هم بر نمی‌خوره.
این جمعه می‌رم اتریش. یه شهری به اسم گِراز (به آلمانی انگار می‌شه گریتس) که میزبان روبوکاپ ۲۰۰۹ هست و امیدوارم بتونم گزارش جالبی از اتفاقات اونجا تهیه کنم. اگه فرصتی بشه، بیشتر می‌نویسم درباره چیزهایی که اونجا می‌بینم.

7 دیدگاه دربارهٔ «روبوکاپ ۲۰۰۹ اتریش;

 1. به به! فکر کردم همه پیچوندن پوشش این مسابقات رو! لطفا مصاحبه و نشون دادن کار ایرانی‌ها یادتون نره! بازم ممنون

  پاسخ
 2. سلام. من به هوش مصنوعی علاقه دارم. راستی دیدی که ژاپنی‌ها اولین ویلچیر که با نیروی ذهن کار می‌کنه رو ساختن؟ اگه به مطالب ماورالطبیعی علاقه داری یه سر به بلاگ من بزن

  پاسخ
 3. خیلی جالب بود! این متنی که دوباره تو سایتتون دارم می‌نویسم رو یک بار تو فیس بوک نوشتم اما نتونستم ارسال کنم!!!!! ): من بچه‌های دانشگاه مشهد رو که اومده بودن سفارت اتریش دیدم! و با هم صحبت کردیم و براشون آرزوی موفقیت کردم! اومده بودن برای تکمیل مدارکشون!!!! بهشون گفتم اگه تا اون موفق کارم درست شد حتما میام به دیدن مسابقه ه ه ه ه!!!!!!!!! اما فعلا که هنوز ایرانیم (: مرسی نیمای عزیز که خبرش رو برامون تو کلیک پخش می‌کنی… موفق‌تر از همیشه باشی.

  پاسخ
 4. فقط بگم قالب عوض کردی… دل آدم واسه نیمای اون قالب تنگگگگگگگ می‌شه. نههههههههههههههه!
  نیما: دبیا. مگه خودم عوض شدم؟

  پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید