اکانت‌های توییتری فارس و کیهان و واحد مرکزی خبر

چیزه. یعنی از اونجایی که الان فیس‌بوک و توییتر و گوگل و سرویس‌دهنده‌های دیگه این مدلی که متهم به براندازی در ایران شدن [+]، به نظرم زشته که خبرگزاری فارس و البته روزنامه کیهان توی سایتی مثل توییتر اکانت داشته باشن. به هر حال وقتی اسب‌های تروآ این روزها سیاست پیشه کردن و آزادانه با اسامی جعلی و مستعار و جای مردم، توی توییتر جیک‌جیک و بعضاً پیتکو پیتکو می‌کنن، ممکنه این دو عزیز هم آلوده بشن. معلوم نیست این اسبه که جای شیهه کشیدن، جیک‌جیک می‌کنه چه جوونوریه. نمی‌شه بهش اعتماد کرد. یهو دیدی آنفلو‌آنزا یا جنون اسبی داشته باشه.
البته دوستان کیهانی توییترپسند که تا قبل از این بیشتر از ۳۵۰۰ تا جیک‌جیک توی توییتر کرده بودن، زدن همه جیک و پیکشون رو پاک کردن و الان فقط اکانتشون موجوده. توییت‌هاشون رو از تو کش گوگل مزدور جاسوس بی‌پدر می‌تونین ببینین که البته حفاظت از این توییت‌ها در بخشی از گوگل موسوم به کش هم اجرای سیاست کثیف اسب تروآ محسوب می‌شه. اما خب این فارس عزیز که کلاً عضویت داره توی توییتر و من تو کش گوگل مزدور ردی ازش پیدا نکردم. از اون ور بخش انگلیسی واحد مرکزی خبر هم تلاش‌هایی رو برای استفاده از گنجشکک اشی‌مشی کرده بود که بلافاصله به خودش اومد و منصرف شد. به نظر میاد که با توجه به آخرین توییت این اکانت تمام کلیدهای کی‌برد صدا و سیما سالم به نظر میان.
پ.ن: البته هر گونه تعلق این اکانت‌ها به این عزیزان البته و صدالبته تکذیب می‌شود. اون اکانت‌ها رو لابد اسب‌های وحشی تروآیی ساختن که می‌خواستن اونها رو بدنام کنن.

1 دیدگاه دربارهٔ «اکانت‌های توییتری فارس و کیهان و واحد مرکزی خبر;

دیدگاهتان را بنویسید