کشف جدید سازمان ملی جوانان: اکثر پسرها، دوست‌دختر دارند

بعد از کلی بررسی و کشمکش و تحقیق و پژوهش، خلاصه سازمان ملی جوانان اعلام کرد که اکثر پسرها دوست‌دختر دارند [+].
البته من کشته و مرده این‌جور تیترهای خبری هستم به شخصه. هیچ فکر کردین که چرا گفتن اکثر پسرها دوست‌دختر دارند و نگفتن اکثر دخترها دوست‌پسر دارند؟ آفرین به شما. علتش اینه که پسرها معمولاً چند تا دوست‌دختر دارند بنابراین دخترها کمتر دوست‌پسر دارند. حالا برای این که زیاد این مهم پیچیده نشه، می‌ریم سراغ کالبدشکافی این پژوهش.
البته واضح و مبرهن است که این اکتشاف با اکتشافات دیگه رابطه داره (زیاد سخت نگیر هر رابطه‌ای لزوماً ناجور محسوب نمی‌شه). مثلاً اوقات فراغت. به هر حال اگه جوان بیکار باشه و بخواد اوقات فراغت خوبی داشته باشه، باید یه جوری پرش کنه.
از اونجایی که ۵۹ درصد جوانان ما برنامه خاصی برای گذراندن اوغات فراغت خود ندارند [+] و البته ۷۰ درصد جوانان ما بهتر از هر کسی می‌دانند که چگونه اوقات فراغت خود را سپری کنند [+]، این طوری می‌شه که باید برن مثلاً کتاب بخونن. اما اشکال کار اینه که میزان مطالعه ۷۶ درصد از جوانان، روزانه کمتر از ۳۰ دقیقه است [+]. البته چون نحوه مطالعه جوانان در بیش از ۶۴ درصد موارد سطحی است [+]، همه‌ش ۳۰ دقیقه در روز از وقتشون پر می‌شه که اون هم همچین کمرنگ و سطحی و ایناست. اما خبر خوب اینه که ۵۱ درصد از جوانان ایرانی به اینترنت دسترسی دارند [+] و در کنار اینترنت، نفوذ ۶۶ درصدی تلفن همراه در بین جوانان ایرانی [+] باعث می‌شه که برن سراغ مخ‌زنی و پر کردن اوقات فراغت با ارتباط با جنس مخالف. خب حالا چرا جوانان این مرز و بوم، می‌رن سراغ دوستی با جنس مخالف نه ازدواج؟ جوابش اینجاست: ازدواج در رده چهارم دغدغه‌های جوانان هست [+] و شغل و پول و کنکور براشون مهم‌تره. پس، از این همه رابطه ریاضی (رابطه ریاضی هم اتفاقاً رابطه مشروعیه. نگران نباشین) به این نتیجه می‌رسیم که اکثر پسرها، دوست‌دختر دارن.
توجه: همه این پژوهش‌ها از مراجعه به درگاه سازمان ملی جوانان حاصل شده و من در تولیدشون هیچ نقشی نداشتم.

12 دیدگاه دربارهٔ «کشف جدید سازمان ملی جوانان: اکثر پسرها، دوست‌دختر دارند;

 1. آقا جان این چه تحلیلیه؟ چون پسرها چند دوست‌دختر دارند، پس تعداد دخترهایی که دوست‌دختر دارند باید بیشتر از پسرها بشه نه کمتر.
  نیما: بستگی داره از کدوم طرف تحلیل کنی. البته به نظر میاد تو گفتی که تعداد دخترهایی که دوست‌دختر دارن… یعنی منظورت دوست‌پسر بود؟ یه کم پیچیده‌ست که. :دی به هر حال گرفتم منظورت رو. اما فکر کن پسرها چند تا دوست‌دختر دارن و دخترها یه دونه دوست‌پسر دارن. با این حساب شاید بشه گفت تعداد دخترهای جامعه بیشتر از پسرهای جامعه‌ست. می‌گم خیلی بهش فکر نکنیم بهتره.

  پاسخ
 2. هی هی هی… این آقایون سازمان ملی انگار خیلی به خودشون فشار آوردن و از این تحقیق‌ها انجام دادن…
  یکی نیست بهشون بگه خدا رو شکر کنین این ۷۰ درصدی که می‌دونن چجوری اوقات فراغتشون رو پر کنن جای دوست‌دختر، دوست‌پسر ندارن…
  بعدشم محمدرضا جان… نیما درست می‌گه… این یه منطق خیلی خوشمزه ریاضیه فقط کافیه یه طرف قضیه رو سیب فرض کنی :دی خو چرا می‌خندی؟… نگاه کن اگر پسرا سیب باشن به دخترا فقط یه گاز اونم در حالت حداکثرش بهشون می‌رسه ولی اگر دخترها سیب باشن پسرها هر کدومشون یه سبد سیب دارن :دی

  پاسخ
 3. جالب بود!؟؟ ولی اینا چه جوری تحقیق کردن؟ یعنی یه مشت آدم بیکار تو سازمان ملی جوانان هستن که راه افتادن تو خیابون‌ها پارک‌ها و…
  تعداد دوست دختر پسرها رو محاسبه کردن!!!؟
  پیروز و سربلند باشید

  پاسخ
 4. این دولت آقای احمدی‌نژاد از صبح تا شب کارهای جالب می‌کنه، یک روز می‌گه همجنسگرا نداریم، یک روز می‌گه روابط خارج از ازدواج نداریم.
  این گزارش که توسط یک مرکز زیر نظر دولت منتشر شده، گواه این هستش که روابط جنسی خارج از ازدواج توی ایران وجود داره، پس لطفا انکار نکنید و در دبیرستان‌ها شروع کنید به آموزش این مسائل.
  در مورد همجنسگراها هم دروغ می‌گه دولت. همین سازمان ملی جوانان یک تحقیق کنه تو دبیرستان‌ها یا تو دانشگاه‌ها، من خودم تو دبیرستان با ۴ تا از همکلاسی‌هام رابطه داشتم. دلیل همجنسگرا بودن نیست. ولی شاید شیطنت جوانی و کنجکاوی بوده باشه. ولی خود خیلی از بچه‌ها هم باهم ارتباط داشتن، نگم نصف ولی این ارتباط بین ۱۰ درصد که بود. تازه اون چیزی که معلوم بود. امیدوارم همین سازمان‌های زیردست آقای احمدی‌نژاد یک روز گزارش این رو هم اعلام کنند تا دیگه ایشون بر و بر نگاه نکنه و بگه ما تو ایران گی نداریم، روابط خارج از ازدواج نداریم.

  پاسخ
 5. واقعا افکار منحرف و رفتار عصر حجری اینها آدم رو روانی می‌کنه. من نمی‌دونم اعلام این آمار به درد چه کسی می‌خوره، اینها حتی کوچک‌ترین توجهی به مسئله ۳ک۳ ندارن. در حقیقت تنها حرکتی که انجام دادن یک مقدار تو سری زدن و محدود کردن جوان‌ها بوده. در حالی که هر کسی که چند بار با یاهو چت کرده باشه، یا از جمع خصوصی جوون‌ها خبر داشته باشه، می‌دونه که افکار ایرانی‌ها درباره این جور روابط چقدر منحرف و غیراخلاقیه.
  اینها یا خیلی بی‌خیال و شوت هستن، یا خیلی بی‌فکر و احمق، شاید هم هر دو.

  پاسخ
 6. اِ اینجا چه تغییر کرده! 😀
  من بس که غرق در تکنولوژی گودر شده بودم که تازه یاد گرفتم، که هیچ سایتی رو مستقیم باز نمی‌کردم.
  تا اتفاقی این پست رو مستقیم باز کردم از استاتوست و هی فکر کردم لینک یه جای دیگه‌ست…:D
  کشف خیلی ارزشمندی هم بود البته… :))
  نیما: گاهی آدم دلش برای خودش تنگ می‌شود آخه.

  پاسخ
 7. بله دوستان این پسرها هر روز رکورد می‌زنند و با هم مسابقه گذاشتن ولی خدا نکنه اگه تو خانواده بفهمند که خواهرشون با یکی دوست شده اونوقت چنان وحشی‌بازی در میارن که بیا و ببین.

  پاسخ
 8. ندا خانم یه سر به سایت بالا بزن تا بفهمی که توی جامعه‌ی ما دخترها بیشتر از پسرها با جنس مخالف رابطه دارند. این رو گفتم تا بفهمی که دخترهای جامعه‌ی ما پنهونی هزار تا کار می‌کنن.

  پاسخ
 9. شبیه این خبر در تابناک هم بود ولی من از روی فضولی هر چی گشتم چیزی پیدا نکردم. لطفا برام میل کنید اونی که تابناک هم اشاره کرده رو.

  پاسخ
 10. با سلام. بخدا من با ۲۹ سال سن یکی هم ندارم. کمکم کنید. اولش خوشم نمیامد. الان هم نمی‌تونم پیداش کنم.

  پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید