Launch viral advertising campaigns on Twitter with Magpie!این یه قانونه. هر جایی بیننده داشته باشه، به پول می‌رسه. حالا می‌خواد یه تلویزیون باشه، یه روزنامه باشه یا وبلاگ یا یه اکانت توییتر. این روزها خیلی‌ها دنبال این هستن که دنبال‌کننده‌ها یا به اصطلاح Followers بیشتری داشته باشن. چرا؟ چون ازش بوی پول به مشام می‌رسه!
امروز به یه سایت برخوردم که از اکانت توییترتون برای پخش آگهی استفاده می‌کنه. البته شما می‌تونین تنظیمش کنین که هر چند تا توییتی که می‌کنین، یه توییت تبلیغی پخش کنه. این آگهی توییتی البته می‌تونه از بقیه آگهی‌هاتون متمایز بشه. به این صورت که قبلش مثلاً حروف (ad) قرار می‌گیرن که نشون می‌ده این یه آگهیه.
اسم این سایت هست کلاغ‌زاغی باش یا Be a Magpie.
اگه می‌خواین شما هم این سرویس رو امتحان کنین، دنباله این مطلب رو بخونین:


۱- اینجا کلیک کنید.
۲- برید سمت چپ بالای صفحه روی Twitterers کلیک کنید که نشون‌دهنده اینه که شما توییت می‌کنین.
۳- توی کادر سفید وسط صفحه، اکانت توییترتون رو وارد کنید و صبر کنید تا سیستم با توجه به توییت‌هایی که قبلاً کردید و دنبال‌کننده‌هایی که دارید، حساب و کتاب کنه که اکانتتون چقدر ارزشمنده. به من جواب داد که می‌تونم ماهانه بیشتر از ۷۰۰ دلار دربیارم! البته با اکانت‌های دیگه چک کردم، مبلغش به این اندازه نبود اما خب حتی اگه ماهی ۲۰ دلار هم از این راه بشه در آورد، به نظرم کاچی به از هیچی.
۴- حالا اگه تمایل دارید که باز هم به کار ادامه بدید، تو ستون سمت راست و اون پایین، تیک موافقت رو بزنین و توی کادر سفید زیرش همون پسورد توییترتون رو وارد کنید. و بعد هم دکمه ساین آپ رو بزنید و وارد داشبوردتون بشید.
۵- بقیه مراحل پر کردن فرم با مشخصات فردیتون هست و این که معلوم کنید هر چند توییت یک بار، آگهی پخش بشه و این که قبل از آگهی چه کلمه‌ای نوشته بشه.
۶- این سرویس هر ۳۰ یورو یا ۵۰ دلار که جمع بشه، باهاتون حساب می‌کنه.
۷- خوب و جذاب توییت کنید تا دنبال‌کننده‌های بیشتری داشته باشید و درآمدتون بالاتر بره. در ضمن به صفحه پروموت هم توجه کنید که در این مرحله جذاب به نظر میاد.
چند نکته:
– من هنوز در حال آزمایش این سیستم هستم و چون اول کاره، طبعاً هنوز پولی در نیاوردم. پس اگه به پول در آوردن هم اگه فکر نمی‌کنین و فقط کنجکاوید که من در چه حالم، اکانت توییتر من رو دنبال کنید.
– مبلغ هر آگهی بستگی به این داره که آگهی‌دهنده چطور قرارداد بسته باشه. بعضی‌ها به ازای هر نمایش پول می‌دن و بعضی‌ها به ازای هر کلیک و بعضی‌ها به ازای هر فروش. برای اطلاع بیشتر بهتره محتوای این صفحه رو بخونید.
– من نمی‌دونم که این سیستم برای داخل ایران هم کار می‌کنه یا نه.
– به محض این‌که اطلاعات بیشتری پیدا کنم تو وبلاگم می‌نویسم.