انتخاب برندگان مسابقه خطای ۴۰۴ با هیأت داوران خواهد بود

خب دوستان عزیز تصمیم نهایی گرفته شد. اولش قرار بود از سیستم رأی‌گیری استفاده کنم. با تمام اطمینانی که به سیستم رأی‌گیری که دوست عزیزم داوود مظفری و دیجیتال تیم نوشته بود، داشتم و مطمئن بودم که کمترین میزان خطا رو خواهیم داشت، با این حال و با توجه به نظراتی که از بچه‌ها پرسیدم در نهایت تصمیم گرفتم که نتیجه این مسابقه توسط یک هیأت داوران سه نفره انتخاب بشه.
جادی و شایان عزیز قبول زحمت کردن تا همراه من صفحات رو بررسی کنیم و نتایج رو اعلام کنیم. من به آقای اولدفشن هم ایمیلی فرستادم تا به جمع داوران بیان که متأسفانه هنوز جوابی ازشون نگرفتم. اگه طی امروز و فردا جواب رو دادن به یکی دیگه از دوستان هم ایمیل خواهم زد و هیات داوران رو پنج نفره خواهیم کرد. اگر نه که سه نفره.
من چند روزی وقت نیاز دارم تا فهرست رو نهایی کنم و کسانی رو که از مسابقه کنار گذاشته شدن، با ذکر علت‌ها اعلام کنم که فکر نکنم تعدادشون زیاد باشه. بعد وارد مرحله شور و مشورت با داوران خواهیم شد.
نتایج حداکثر تا ۳۰ شهریور اعلام می‌شه. شاید زودتر اما این تاریخ رو گفتم که بدقول نشیم. از این که صبر می‌کنین تا ما بررسی دقیق‌تری انجام بدیم، سپاسگزارم. از همه پیشنهادهایی که دادین تا در نهایت ما به این مرحله برسیم ممنونم. امیدوارم باقی این مسابقه کوچیک وبلاگی هم با همراهی شما همین جور شاداب و جذاب باشه.

9 دیدگاه دربارهٔ «انتخاب برندگان مسابقه خطای ۴۰۴ با هیأت داوران خواهد بود;

 1. سلام
  آفرین درست و اصولی و مرتب
  من مسابقه تونو از اول دنبال می کردم ولی نتونستم شرکت کنم چون سایت نداشتم ولی کلی ایده داشتم که رو دستم باد کرد اشکال نداره دوستان به جای ما 🙂
  میخواستم پیشنهاد بدم بعد ااعلام برنده ها یه نمایشگاه وبی از کار های ارسالی بزارین جهت پیشرفت این هنر – صنعت عظیم (صفحات ۴۰۴) بشه
  به امید روزی که وب تو ایران جای اصلی خودشو باز کنه و از زحمات شما که تو این راه تلاش میننن سپاس گزارم
  اکنون از خواننده محبوب ابیییییی دعوت میک نم بیاد بالا براتون بخونه
  به افتخارششششششششش
  :))))))))

  پاسخ
 2. سلام
  بسیار عالی 🙂
  انشاالله این مسابقات وبلاگی هم رایج‌تر بشه.
  نیمای عزیز از شما هم تشکر می‌کنم برای شروع همچین برنامه‌هایی.
  موفق و پیروز باشید.

  پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید