بخش جانبی مسابقه خطای ۴۰۴ و تمدید آخر مسابقه

راستش اون وقت‌ها که توی قرعه‌کشی بانک شرکت می‌کردم، همیشه عصبانی می‌شدم که چرا هی مهلتش رو تمدید می‌کنن. به هر حال با این کار رقبای آدم رو زیاد می‌کردن. هرچند هیچ‌وقت بیشتر از ۵ هزار تومن برنده نشدم. بگذریم…
از اونجایی که یک سری از دوستان بلاگر تازه متوجه این مسابقه خطای ۴۰۴ شدن، کمیته یک‌نفره برگزارکننده که خودم باشم، تصمیم گرفت تا مسابقه رو تا ۱۷ شهریور تمدید کنه. این تاریخ هیچ ربطی هم به ۱۷ شهریور معروف نداره. یه تغییر کوچیک دیگه هم توی مسابقه می‌دم و اون اضافه کردن یک بخش جانبی برای کسایی هست که هوست شخصی ندارن اما دوست دارن توی مسابقه شرکت کنن. بلاگفایی‌ها و وردپرسی‌ها و بقیه کسایی که می‌خوان شرکت کنن، توی این بخش وارد می‌شن.
جوایز بخش جانبی (به این جوایز اضافه خواهد شد)
– دو عدد دامین (com, net, org, ir) برای نفرات اول و دوم هدیه سایت جعبه ابزار
– یک عدد کول دیسک هشت گیگابایتی به نفر اول هدیه جادی.
– ده پکیج هوست ۵۰ مگابایتی هوست، ۲ کوپن تخفیف ۳۰٪، ۵ کوپن تخفیف ۲۰٪، ۴ کوپن تخفیف ۱۰٪ هدیه ایرانی هوست (برای یک سال به شرط قرار دادن بنر پشتیبانی شرکت)


چند نکته:
جادی عزیز از این مسابقه کنار کشید و در عوض یک کول‌دیسک ۸ گیگابایتی رو به جایزه‌ها اضافه کرد.
– دوستانی که فقط برام ایمیل فرستادن، لطفاً لینکش رو در صفحه مسابقه بذارن. این که فقط ایمیل بفرستن، کافی نیست. به هر حال همه باید صفحه مورد نظر رو ببینن.
– طراحی یک عکس کافی نیست. ناسلامتی مسابقه گرافیک یا جمله قصار که نیست. صفحه باید فرم اچ تی ام ال داشته باشه. بلاگفا و وردپرس قابلیت ساخت صفحه دارن. صفحه ۴۰۴ باید به صورت صفحه HTML باشه که در دامنه وبلاگتون باشه.

21 دیدگاه دربارهٔ «بخش جانبی مسابقه خطای ۴۰۴ و تمدید آخر مسابقه;

 1. سلام نمی‌شه مسابقه رو تا ۲۵ شهریور تمدید کنی… !!!!!!!! منتظر پاسختون هستم…
  نیما: حسین جان. مسابقه بیش از حد کش پیدا کنه از شیرینی می‌افته.

 2. خیلی خوب
  می‌شه اون صفحه اچ تی ام ال رو توی پرشین گیگ آپلود کرد؟ اشکالی که نداره. ها؟ یا فقط باید در یک وبلاگ بلاگفا یا وردپرس باشه؟
  نیما: دوستان،‌عزیزان، سروران. توضیح دادم. یک بار دیگه هم می‌گم. در دامنه وبلاگ خودتون فقط.

 3. سلام من هم می‌تونم برای ده نفر اول اکانت وی پی ان یک ساله در نظر بگیرم. و برای تمام شرکت کننده‌ها اکانت یک ماهه. که البته به درد بلاگرهای خارج از کشور نمی‌خوره ولی حداقل داخلی‌ها رو از سد فیل.تر رد می‌کنه.
  در مورد زمان مسابقه هم فکر می کنم بازم جای تمدید داشته باشه. این زمان هم برای خبر شدن کمه هم برای اقدام کردن.
  نیما: پویان جان در حال حاضر این مسابقه سه هفته هست که داره برگزار می‌شه. تصمیم ندارم بیشتر از این کشش بدم. جایزه‌هات رو هم به فهرست اضافه می‌کنم. ممنونم.

 4. از اونجایی که بلاگ‌ها قاط زده من با وبلاگ ورد پرسم شرکت می‌کنم تو این مسابقه!
  خیلی خیلی ممنون از تمدید مسابقه و در نظر گرفتن افرادی که هاست شخصی ندارن!
  این هم از کار ما :
  http://blogset.wordpress.com/404
  راستی نیما جان کارم الان درسته دیگه؟ مشکلی نداره؟
  نیما: نه مشکلی وجود نداره.

 5. سلام. حتما باید یک صفحه باشه؟ چون من چند تا درست کردم ولی نمی‌دونم کدوم رو انتخاب کنم. چند تا صفحه با اسم‌های مختلف درست کنم؟
  نیما: فقط یک صفحه دوست من.

دیدگاه‌ها غیرفعالند.