ویروس کپی و پیست در سایت دادستانی کل کشور

البته این هیچ اشکالی نداره که آدم به مراجع معتبر و تقریباً بی‌طرفانه ویکی‌پدیا برای نوشتن یک مقاله یا شرح حال رجوع کنه. به ویژه که قرار باشه یک شخصیت رو معرفی کنه.
حالا هم اتفاقی نیفتاده، فقط سایت دادستانی کل کشور، یک مقداری عجله کرده و رفته برای صفحه شرح حال غلامحسین محسنی اژه‌ای، کل متن رو از مدخل مربوطه در ویکی‌پدیا کپی کرده و انداخته توی سایتش. حتی وقت نکرده لینک‌های میان‌متنی رو پاک کنه. اینه که الان توی صفحه یک همچین شرح حالی رو می‌خوانید که برای دادستانی کل کشور زیاده از حد بی‌طرفانه‌ست و حداقل بالاتر از حد و اندازه‌‌های تحمل یک سایت دولتیه. بخش‌های جالبش رو میارم این پایین و البته یک اسکرین‌شات ضمیمه‌ش می‌کنم چون نوشته داخل سایتشون احتمالاً در چند روز آینده منهدم خواهد شد.

درگیری با عیسی سحرخیز
وی در کسوت رییس دادگاه ویژه روحانیت، در جلسه هفتگی هیأت نظارت بر مطبوعات با عیسی سحرخیز نماینده مدیران مطبوعات در این هیأت گلاویز شده و او را گاز گرفت. تاکنون به شکایت سحرخیز از او رسیدگی نشده‌ است.
قتل های زنجیره‌ای
اکبر گنجی پس از نوشتن کتاب‌های «تاریک‌خانه اشباح» و «عالی‌جناب سرخ‌پوش و عالی‌جنابان خاکستری» از وی به عنوان یکی از افراد دخیل در قتل پیروز دوانی و قتل‌های زنجیره‌ای یاد کرد.

 

Mohseni Ejeyi

پ.ن: به یاری سربازان گمنام اینترنتی، صفحه مورد نظر مورد انهدام واقع شد!

 

4 دیدگاه دربارهٔ «ویروس کپی و پیست در سایت دادستانی کل کشور;

  1. تو سایت دادستانی سوتی پاک شد ولی هنوز بعضی از عبارات لینک به ویکی‌پدیا داره که بیننده را به مأخذ ارجاع می‌ده

    پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید