مسابقه بزرگ طراحی لوگو

Logo Designing Awardموضوع مسابقه به این صورته که شما باید برای وب‌سایت تاپ‌دیزاین که تازه طراحی جدیدی روش گذاشته شده، یک لوگو متناسب با قالب وب‌سایت و بر اساس جدیدترین استانداردها و تکنولوژی‌های طراحی و گرافیک بسازید. از شما انتظار می‌ره که بر اساس مطالب گفته‌شده و قوانین این نوشته و نمونه مثال‌ها، لوگوی مورد نظر رو بسازین و براشون ارسال کنین. من هم یکی از اعضای هیأت داوران این مسابقه وبلاگی هستم. مهلت ارسال لوگوها تا هفتم آبان‌ماه امسال هست و جوایز نسبتاً خوبی هم تا الان در نظر گرفته شده. اطلاعات بیشتر درباره مسابقه و نحوه انتخاب برندگان و اهدای جوایز رو اینجا بخونین.

7 دیدگاه دربارهٔ «مسابقه بزرگ طراحی لوگو;

 1. راستش از مسابقات طراحی لوگو، دل خوشی ندارم!
  طرح‌های برگزیده را که می‌بینم حرصم می‌گیرد!
  ولی این‌دفعه به خاطر آقا نیمای گل احتمالا مسابقه خوبی بشه! 🙂

  پاسخ
 2. چرا عاقل کند کاری که باز آرد پشیمانی؟!
  تو مسابقه قبل که پارتی‌بازی راه انداختین مگه کسی چیزی گفت بهتون که چرا با این شرکت‌کننده‌های بنده خدا این کار و می‌کنین که هر کدوم حداقل ۴ ساعت وقتشون رو تلف کرده بودن.
  شما و دار و دسته‌ت آبروی هر چی مسابقه رو بردین.
  نیما: دوست عزیز بهتره شما مؤدب باشی و به کسی تهمت نزنی. من هیچ نفعی در مسابقه قبلی نداشتم که بخوام پارتی‌بازی کنم. دار و دسته کدومه؟ شما هم اگه ناراحتی یا مدرکی در این زمینه داری، بهتره منتشر کنی. خوشبختانه همه کسایی که شرکت کردن حداقل یک جایزه بردن. اگه شکی داری به برگزاری این طور مسابقات، لطفاً شرکت نکن دوست من.

  پاسخ
 3. سلام من بعد از مدتها تونستم و وقت کردم اومدم روی سایت شما.
  چند تا پیشنهاد دارم که امیدوارم توی پیشرفت شما کارآمد باشه.
  اول اینه سعی کنید موسقی ایرانی پخش کنید. چون این شبکه مال ایرانی‌هاست و شما برای آنها زحمت می‌کشید.
  دوم اینکه جای ققنوس را با سام سون عوض کنید. برای اینکه اون ساعتی که پخش می‌شه ما سرکار هستیم و نمی‌تونیم ببینیم. ممنونم بازهم باهاتون ارتباط برقرار می‌کنم. باز هم خسته نباشید.
  نیما: من نمی‌دونم کی به شما گفته که اینجا سایت شبکه فارسی‌وان هست!

  پاسخ
 4. سلام دوستان من دو طرح لوگو درباره (۱ شتاب و سرعت ۲ کتاب و آموزشگاه) دارم اما تا می‌خوام در مسابقه شرکت بدم وقتش متاسفانه تمام شده
  اگر عزیزی هست که می‌تونه منو راهنمایی کنه خوشحال می‌شم

  پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید