گودَدی دامنه حدر دات کام را تمدید کرد

Hossein Derakhshanاین طور که سیروس فریور در وبلاگش نوشته، گوددی که یکی از شرکت‌های بزرگ و مطرح خدمات دامنه (Domain) در دنیاست، دامنه سایت حسین درخشان (هودر، حُدر) رو به مدت یک سال تمدید کرده.
از قرار معلوم یکی از خوانندگان سایت متافیلتر متذکر شده که تا پایان این ماه دامنه این سایت منقضی می‌شه و البته حسین دوست داره که این دامنه رو تمدید کنه و به خاطر این که در زندان هست، قاعدتاً نمی‌تونه (حسین از این بازجوهایی که محمدعلی ابطحی داشت، نداره؟).
چند ساعت بعد از این که در متافیلتر این بحث مطرح شد، دامنه برای یک سال دیگه تمدید شد و معلوم نبود که چه کسی این کار رو کرده.
سیروس فریور با روابط عمومی گودید تماس می‌گیره و کریستین جونز به او می‌گه که بنابر شرایط خاص، گوددی تصمیم گرفته که این دامنه رو برای یک سال تمدید کنه، هرچند این خطی مشی معمول شرکت نیست.
از قرار معلوم عده‌ای از خوانندگان و دوستان حسین با شرکت تماس گرفته بودن و حاضر شدن که هزینه رو تقبل کنن اما از جایی که شرکت نمی‌خواست به فرد دیگه‌ای دسترسی به این دامنه رو بده، خودش تمدیدش کرد.
البته خانم جونز اضافه کرده که این دومین بار دیگه منقضی بشه و حسین تمدیدش نکنه، این کار رو تکرار نمی‌کنه. بنابراین لازمه که حسین شناسه کاربری و گذرواژه خودش رو به دوست یا فامیل مورد اعتمادش بده تا این اتفاق تکرار نشه یا این که شش رقم آخر کارت اعتباری که برای قبلاً برای خرید یا تمدید این دامنه ازش استفاده شده، بهشون ارائه بشه.
علاوه بر این این امکان وجود نداره که دوست یا هر فرد دیگه‌ای پولی پرداخت کنه تا این دامنه منقضی نشه.
به هر حال من هم مثل سیروس فریور معتقدم باید بابت این کمک گوددی هر چند کوچیک باید سپاسگزار بود.

1 دیدگاه دربارهٔ «گودَدی دامنه حدر دات کام را تمدید کرد;

 1. عزیزان گرامی با پیشرفت علم چیزی به اسم اتوماتیک رینوال، همانطوری که وقتی به گوددی تماس گرفتید گفته ۶ رقم آخر کارت اعتبارِی را بگید، یا اگر از گوددی استفاده کرده باشید وقتی دامین ثبت می کنید در گوددی یا تمدید می کنید کارت اعتباری ذخیره می شه درون اکانت، و زمانی که اتوماتیک رینوال فعال است، دامین به صورت اتوماتیک تمدید شده.
  در ضمن نکته جالب اینه که گوددی ۱۰۰ تا ساپورت داره، یعنی اگر امتحان کنید و ۱۰ بار تماس به گوددی بگیرید امکان ندارد که از این ۱۰ بار تماس ۲ بار یک نفر پاسخو باشد، پس اگر گوددی این کار را هم کرده باشد به ساپورتهای درجه پایینش در جریان نمی‌گذارد.
  اگر هوئیز دامین را چک کنید کلاینت دیلیت پروهیبیتد رو میبینید که برابر با اتوماتیک رینوال می‌باشد
  حالا این پول از کجا آمده؟ از اولین کارتی که دامین را ثبت یا تمدید کرده که در اکانت ذخیره شده.
  موفق باشید

  پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید