آیفون‌هایی برای حمایت از اغتشاشات

حالا که دانشمندان ما یه کمی سرشان شلوغ است و دارند باقالی‌ها را بر اساس طرح و رنگ و مدل، دسته‌بندی می‌کنند، بر ما واجب است تا توطئه‌هایی را که اجنبی‌ها در سر می‌پرورانند تا اغتشاش را به این مرز و بوم بیاورند و فتنه‌گر باشند، رسوا کنیم.
در نخستین گام، دانشمندان جوان ما که از قضا خیلی هم آنلاین هستند، کشف کردند که آمریکا در چارچوب سیاست جدید خود جهت جنگ سایبر علیه ایران قصد دارد ابزار دیجیتالی جدیدی را به نام آیفون در اختیار کسانی که در ناآرامی‌های ایران شرکت می‌کنند، قرار دهد.
از آنجایی که عمق فاجعه خیلی بیشتر از این حرف‌هاست، جوانمردان غیور همیشه در صحنه‌دار ما به صورت گمنام در عمق فاجعه فرو رفته‌اند و در نهایت با دستانی پر از شور و شعف به سمع و نظر ما درنوردیده‌اند به این صورت که نگو و نپرس. نتایج این پژوهش‌ها را برای اولین بار در این سایت می‌بینید:


دستگاه آیفون هم اکنون به طور گسترده‌ای در ایران توزیع شده است. در بررسی‌های به عمل آمده مشخص شده است که این دستگاه از سال‌ها پیش توسط مأموران سیا و سربازان ناتوی فرهنگی کنار در بسیاری از منازل سطح کشور نصب شده است. روش‌های مهندسی معکوس نشان می‌دهد که با فشار دادن دکمه روی آیفون، صدای بوق در داخل منازل به گوش می‌رسد و موجب اغتشاش ساکنان خانه را فراهم می‌کند. نمونه تصویری آن چند سالی است که به طرز مشکوکی توزیع شده و با نام رمز «اف اف» به ارسال تصاویر از جلوی درهای ورودی به طبقات بالا، انجام وظیفه می‌کند.
بررسی‌های گرافیکی نشان داده است که لوگوی آیفون که یک سیب گاززده است، مربوط به شرکتی موسوم به اپل است که بررسی‌های ما برای پیدا کردن رگ و ریشه‌های صهیونیستی آن در حال انجام است. تحقیقات اولیه، نشان دهنده رابطه این موضوع با پرونده پرتقال‌های اسرائیلی و سیب‌های آمریکایی است که چندی پیش جنجال‌هایی را در سطح کشور به وجود آورده بود.
همچنین گزارش‌های حاکی از براندازی نرم نشان می‌دهد که چند سالی است که گرایش‌هایی با عنوان به اصطلاح «نرم‌افزار» در رشته مهندسی کامپیوتر در دانشگاه‌های ایران تأسیس شده است. این مورد که چرا این تعداد رشته نرم‌افزار در دانشگاه‌های آزاد وجود دارد، همچنان در حال بررسی است اما به نظر می‌رسد این رشته دانشگاهی تازه‌ترین رویکرد آمریکا برای جنگ سایبر با ایران است. زیرا ایالات متحده تا کنون ارائه خدمات نرم‌افزاری به ایران را ممنوع کرده بود. این مهم با استفاده از دستگاهی موسوم به «کامپیوتر» انجام می‌شود. نسخه‌های قابل حمل آن که به طور اختصاصی برای فتنه طراحی شده‌اند، «لپ‌تاپ» و «نوت‌بوک» نامیده می‌شوند.
کوتاه سخن این که دانشمندان ما لحظه‌ای از تلاش برای کشف این سیاست‌های ننگین غافل نمی‌شوند و شبانه‌روز مشغولند.

15 دیدگاه دربارهٔ «آیفون‌هایی برای حمایت از اغتشاشات;

 1. بابا اینا دیگه زدن به سیم آخر. پس‌فردا یه دادگاه برای ادیسون برگذار می‌کنن که چرا می‌خواسته براندازی نرم بکنه. البته فعلا که مارکوپولو، ابوعلی سینا و حضرت نوح تو صف هستن و دادگاه عادله هنوز براشون برگذار نشده.

  پاسخ
 2. ای بابا، برادر! شما اینا رو نشناختین. اینا کسایین که کشف کردن خانواده‌ی ندای حقه‌باز که ایران رو به حقه‌ی ننگین خودش گرفتار کرد، باید تحت پوشش تسهیلات خانواده‌ی شهید قرار بگیره.

  پاسخ
 3. سلام
  این یکی دو دقیقه که تو وبلاگت سرک کشیدم احساس خوبی داشتم… لذت بردم
  اگه خواستی به وبلاگ من سر بزنی قدمت بروی چشم…
  گروه ما در حال طراحی یه سایت متفاوته به نام پرشین لاک…
  برای هرچه بهتر شدن سایت پرشین لاک قصد داریم از بهترین‌ها در همه زمینه‌ها کمک بگیریم…
  خوشحال می‌شم با هم همکاری داشته باشیم.

  پاسخ
 4. تو اونور هم رفتی هنوز دست از مسخره بازی در نمیاری…؟!!
  به خدا قسم هر وقت یه خبری ایران می‌گه (تازگی‌ها کشته شدن دانشمند هسته‌ای ایران) می‌دونم قبلش چی می‌خواد بگه!!
  کاره صهیونیست یا آمریکا خونخوار یا انگلیس خبیث یا جنبش به اصطلاح سبز (کلماتی که تلویزیون دولتی به کار می‌بره!) یا….!!!
  .
  خسته شدم از این حکومت از این دولت از این اسلامی که اینها ازش دم می‌زنن….
  خــــــــــــــــــــــــــــــــــــــدا…

  پاسخ
 5. من طی تحقیقی که برای تز دکترام انجام دادم به این نتیجه رسیدم که خیلی از افراد وقتی حوصله‌شون سر می‌ره، این دستگاه بیگانه رو روشن می‌کنن و به کوچه و خیابون و در و دختر همسایه نگاه می‌اندازن و این باعث می‌شه تا ملت دانشمند ما از تحقیق و تولید علم عقب بمونه. این اصلی‌ترین انگیزه دول بیگانه، از نصب این دستگاه در خانه‌ای هر ایرانی بود.

  پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید