مجلس رقص زنان در لوگوی سایت‌ها و روزنامه‌ها

از آن جایی که ما بعد از خواندن این مقاله در نشریه پرتو سخن، متوجه شدیم که کارشناس‌های خیلی بهتری در حوزه گرافیک و نگاره‌پردازی داریم، برای روکم‌کنی، دو نمونه مچ‌گیری جدید را به نظر شما انورحضوران می‌رسانیم. دانشمندان ما پس از کلی بررسی یک عدد زن دیگر را در حالتی نامناسب و در حال رقص و پایکوبی در لوگوی نشریه پرتو امروز دستگیر کرده‌اند. به این لوگو دقت کنید:

Partov e Sokhan Logo
– ابتدا لوگو را ۹۰ درجه به این طرف بچرخانید.
– سپس صورت خود را آرام آرام به سمت لوگو بیاورید و در حالی که نوک دماغتان دو اینچ با لوگو فاصله دارد، چشمانتان را این جوری کنید.
– حروف «پ» و «ر» به صورتی قرار گرفته‌اند که شکل پای زن در حال رقص به خود گرفته است.
– دو نقطه حروف «ت» در واقع دو عدد سنج کوچک هستند که زن در هنگام رقص آنها را به هم می‌کوبد.
– انتهای حرف «و» هم دستکاری شده تا بیش‌تر شکل دست به خود بگیرد.
همان دانشمندان پس از ماه ها تلاش بی‌وقفه متوجه شدند که یک باند زنان فاسد در لوگوهای سایت‌ها و نشریات در حال امرار معاش هستند و رقص‌کنان و پای‌کوبان به ریش همه می‌خندند. برای مثل لوگوی سایت رجانیوز:

Rajan News Logo
– لوگو را ۱۸۰ درجه اون‌وری بچرخانید. حالا اگر آن‌وری هم چرخاندید فرقی نمی‌کند. دانشمندان ما می‌دانند که ۱۸۰ درجه رو از هر طرفش بچرخانی، مثل گربه روی دست پایین می‌آید. این مهم حاصل سی سال تلاش بی‌وقفه دانش‌آموزان ما در حوزه سماور و تجهیزات اتمی بوده است.
– سپس به بخشی که با مربع قرمز مشخص کرده‌ایم دقت کنید.
– حرف «ر» و سرکش آن علاوه بر این‌که مفهوم سرکشی را القا می‌کند، به گونه‌ای تغییر کرده که شکل دست و پای زن در حال رقص به خود گرفته است.
– حرف «ج» به طرز مشکوکی خم شده تا آن یکی دست و پای زن بیش‌تر شکل دست و پا را به خود بگیرد.
– نزدیک شدن نقطه حرف «ج» به خود حرف شکل سر را تداعی می‌کند در حالی که به‌صورت طبیعی جای نقطه آن‌جا نیست.
– موارد دیگری در بخش های میانی این لوگو دیده می‌شود که انتشار آن صحیح نیست و ما آنها را به عنوان تکلیف شب بر عهده شما دانش‌پژوهان می‌گذاریم.
دانشمندان ما در تلاش هستند تا به زودی سران این فتنه را خاموش کرده و باند فساد و فحشای موجود در این لوگوها را به سرعت نابود کنند.

 

18 دیدگاه دربارهٔ «مجلس رقص زنان در لوگوی سایت‌ها و روزنامه‌ها;

 1. با این همه پرتوهای هوش و ذکاوت نویسندگان پرتو سخن، تلسکوپ‌های هابل و میکروسکپ‌های نوری و اتمی هم شرمنده این همه دقت و وسعت نظر نوابغ می‌شوند. نیما جان فکر نکنم تو به این درجه خلوص اعتقادی برسی و به ماورالطبیعه اینان راه یابی.
  چکیده توصیه یک شاعر معلوم الحال: تا چشمانت را نشستی نگاه کن. این بهتره.

  پاسخ
 2. خیلی با حال بود رفیق.
  مخصوصاً این قسمتش:
  “دانشمندان ما در تلاش هستند تا به زودی سران این فتنه را خاموش کرده و باند فساد و فحشای موجود در این لوگوها را به سرعت نابود کنند.”

  پاسخ
 3. یک دست جام باده و یک دست زلف یار
  رقصی چنین میانه میدانم آرزوست
  با درود
  البته من چیز جالبتری در لوگوی رجانیوز دیدم(اون وسط)،نمی دونم منم دید هنری(گرافیکی) بالایی دارم آیا؟
  ممنون آقا نیما

  پاسخ
 4. به خصوص پرتو سخن خیلی بامزه بود. من هم که دیروز نوشته محمود فرجامی را نقل کرده، اشاراتش را به نقطه‌های پرتو سخن متوجه نشده بودم. خیلی خندیدم وقتی دیدم نیما چی پیدا کرده.

  پاسخ
 5. باحال بود. تو لوگوی رجا نیوز یه چیزه باحال‌ترم هست!
  لطفا تو آخر کلیک سایتا رو هجی کنین چون ما واسه‌ی پارازیت تصویر نداریم.

  پاسخ
 6. جالبه و جالب‌تر اینه که در لگوی رجانیوز در ن و ی یک خانم و آقای از خدا بی‌خبر به طرز نامشروعی به هم نزدیک شده‌اند و ترویج فساد می‌کنند!!!!

  پاسخ
 7. خدا لعنت کنه بعضی از این برادرها را که حتی با دیدن لوگو تحریک می‌شن. من سرم به کار خودم بود ولی با خواندن مقاله‌شان حالا توی هر چیزی دنبال لوگوی مورددار می‌گردم.
  مثلا قسمت میانی لوگوی رجا نیوز حکمش سنگساره.
  خدا من را هم شفا بدهد.

  پاسخ
 8. حالا واقعاً لازمه انقدر یه لوگو رو دستکاری کرد. منظورم از انقدر قدریه که کارو می‌کشونه به جاهای باریک؟؟؟؟؟؟

  پاسخ
 9. سلام سال نو مبارک. فکر کنم بعد از دو سه ماه این مطلب رو می‌خونم. عالی بود این آقای joojekosh خیلی باید آدم قوی و پرزوری باشه که می‌تونه تنهایی وارد یک وبلاگ بشه و تو قسمت نظرها فحاشی کنه شما ازش نترسیدید؟؟؟؟؟؟ معلومه عجله هم داشته چون یهh آخر اسمش اضافی زده

  پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید