اپلیکیشن آیفونی عصیان دات نت

Osyan iPhone Appاین که خیلی‌ها گوشی آیفون ندارن، کاملاً حقیقت داره. بنابراین برنامه‌ها و اپلیکیشن‌های آیفون و آی‌پاد و آی‌پد ممکنه به درد همه نخوره. در همین راستا اگه کلی هم اپلیکیشن خوب نوشته بشه، ممکنه کاربردی برای شما نداشته باشه. فارسی یا انگلیسی یا هر زبان دیگه هم فرقی نداره.
اما این وسط تعداد این اپلیکیشن‌ها داره روز به روز افزایش پیدا می‌کنه. برنامه‌های فارسی هم کم نیستن. حالا علی اطلسی عزیز که چند تا اپلیکیشن خیلی خوب برای آیفون نوشته، لطف کرده و یک اپلیکیشن هم برای عصیان نوشته.
اگه دوست دارین که این نوشته‌ها رو توی آیفون یا آی‌پاد بخونین می‌تونین اپلیکیشن رو از اینجا دانلود کنین.
اپلیکیشن هنوز به طور کامل آزمایش نشده. یه سری اشکالات داره که دارم جمعشون می‌کنم. مثلاً بخش یوتیوب توی آیفون ۴ مشکل داره. اگه شما هم آزمایش کنید و نتیجه رو این پایین بنویسید، ممنون می‌شم.

Osyan iPhone AppOsyan iPhone App

 

5 دیدگاه دربارهٔ «اپلیکیشن آیفونی عصیان دات نت;

  1. سلام نیما جان خوبی؟ به به عجب چیزی. ای کاش ما هم از این شانس‌ها داشتیم یکی برامون برنامه آیفون می‌نوشت! اگه تونستم تو آیفون ۴ توسط یکی از بچه‌ها چکش می‌کنم از اسکرین‌شات‌ها به نظر که جالب میاد. خدا می‌دونه تو آیفون چقدر باحاله!
    نیما: توی آیفون ۴ که خودم چک کردم. کلاً می‌خوام بیشتر تست بشه و اشکالی اگه بود توی آیفون یا آی‌پاد یا هر چی بهم بگید.

    پاسخ
  2. درباره اپلیکیشن‌های فارسی که تا حالا برای آیفون و یا آی‌پد ارائه شده (رایگان، پولی) امکان داره یه مطلبی بنویسی؟ یا از همه مهتر مشکلات و یا معایبی که ممکنه با زبان فارسی داشته باشند، چون تا حالا کسی به صورت تخصصی روی این مسأله تحقیق نکرده.
    نیما: اگه فرصتی بود حتماً.

    پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید