فراخوان تبدیل سیستم مدیریت محتوای عصیان از مووبل تایپ به وردپرس

سال‌هاست که سیستم کنترل محتوای وب‌سایتم بر اساس مووبل‌تایپ مدیریت می‌شه. من پلاگین فارسی‌ساز روش گذاشتم. اما این مسأله باعث شده که وقتی نتونم برای وبلاگم آرشیو زمانی مرتبی داشته باشم. چندین بار دوستان دیگه تلاش کردیم تا به بایگانی هشت ساله این وبلاگ سر و سامانی بدیم اما این پلاگین با آرشیوبندی مشکل داره. برخی از سیستم‌های خبرمایه‌خوان (Feed Reader) هم به خاطر همین پلاگین با خبرمایه وبلاگم مشکل دارند.
تصمیم گرفتم که CMS این وبلاگ رو ببرم روی وردپرس. برام بسیار مهمه که قالب وبلاگ مطلقاً تغییری نکنه و ظاهرش همین طوری باقی بمونه. لینک‌های یکتای هر نوشته‌های قبلی هم تغییری نکنن. و حتی‌الامکان نوشته‌های بعدی هم بر همین اساس لینک تولید کنن. در واقع اصلاً دوست ندارم لینک شکسته تولید بشه. متأسفانه خودم وقتش رو ندارم که این کار رو انجام بدم. می‌دونم از بین دوستانی که این وبلاگ رو می‌خونن، کسانی هستند که به وردپرس کاملاً مسلطن. می‌خوام ببینم کسی هست که این کار رو با همین مشخصات انجام بده؟ اگر کسی تمایل داره لطفاً یک ایمیل برام بفرسته به niimaa ات جی میل دات کام. لطفاً پیشنهاد خودتون رو از نظر این که چقدر طول می‌کشه تا این کار انجام بشه برام بنویسید و این که چه هزینه‌ای برای این کار دریافت می‌کنید. مسلماً هر کسی که کارهای بیشتری از این قبیل انجام داده باشه اولویت داره. و البته اگر کسی در ازای این کار به جای هزینه ریالی بخواد آگهی در این وبلاگ بذارم، استقبال خواهم کرد. منتظر پیشنهادها هستم. لطفاً پیشنهاد رو ایمیل کنید و به صورت کامنت در زیر این مطلب مطرح نکنید.

3 دیدگاه دربارهٔ «فراخوان تبدیل سیستم مدیریت محتوای عصیان از مووبل تایپ به وردپرس;

 1. سخت‌تر از همه، مسئله لینک شکسته است. حتما بهش توجه کن. چون در غیر این صورت پیج رنکت نزول ناگهانی پیدا می‌کنه. وقتی من از ام تی به وردپرس می‌رفتم، بر و بچه‌های وردپرس از جمله نوید کاشانی و مانی منجمی خیلی کمکم کردن.

  پاسخ
 2. عصیان جان این کار شدنی هست، امیدوارم کسی پیدا بشود و برایت سریع بکندش. من به شخصه خیلی وقت ندارم ولی فکر کنم یک روزه کمتر هم بشود انجامش داد. لینک‌های شکسته هم مشکلی ندارد. به راحتی می شود لینک‌ها را درست کرد.

  پاسخ
 3. سلام آقا نیمای گل
  از قدیم می‌گن یار در خانه و ما گرد جهان می‌گردیم 😀
  قربونت برم چرا راه دور می‌ری اگه خواستی و دوست داشتی من می‌تونم قالب همین عصیان رو برات به سیستم وردپرس کاملا استاندارد، پشتیبانی از ابزارک‌ها،سازگار با مرورگرها و … در بیارم. اما چیزی که خیلی خیلی مهمه لینک‌ها هست. شما می‌خواهید لینک‌هاتون نشکنه که این امکان یه جورایی امکان‌پذیر نیست و تو کارهایی که برای دیگران انجام دادم من نتونستم جلوی شکستن لینک‌ها رو بگیرم ( البته می‌تونی دستی تا یه حدی درستش بکنی. اگه بتونی یه بک‌آپ Xml از آخرین آرشیو ماهانت برام بفرستی تا تست کنم خیلی خوب می‌شد).
  من نه آگهی می‌خوام نه هزینه داداش. اگه دوست داشتی و افتخار دادی من این سیستم رو برات روی وردپرس در میارم و نشونت می‌دم که هر وقت اوکی بود تقدیمت کنم. حالاها باهات کار دارم. ایمیلم هم هست خدمتت!
  آها راستی شاید بخوای کارهامو ببینی مشکلی نیست خواستی بگو یه لیست از کارهایی که انجام دادم برات بفرستم. تبدیل و ساختن قالبت هم حداکثر ۳ روز زمان می‌بره خونه پرش وگرنه خیلی سریع‌تر می‌تونم انجامش بدم.
  خواستی پس من در خدمتم و کمکت می‌کنم و هنگامی که اوکی شد یه بررسی کلی می‌کنم و بهت می‌گم چهطور می‌شه
  فدات دادا بابای

  پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید