مشکل باتری آیفون ۴

آیفون ۴ من دو سه روزی هست که مشکل باتری داره. خودم از دیروز شک کردم که باتری زود خالی می‌کنه. امروز رفتم روی دور آزمایش. ساعت ده صبح باتری کامل بود. اومدم بیرون. توی اتوبوس تقریباً ده دقیقه باهاش توی اینترنت چرخیدم. یک ساعت بعد دو سوم باتری رفته بود. چهار ساعت بعد برای ناهار رفتم بیرون. یک سر به فروشگاه O2 زدم و مشکل رو گفتم. بهم گفتن که این مشکل رو قبلاً هم شنیدن. می‌تونم به یک فروشگاه که کار تعویض رو انجام می‌ده برم و عوضش کنم. بعد به خودم گفتم یک سری برم به فروشگاه اپل و از اونها هم بپرسم. پسره گفت که باید گوشی رو آزمایش کنه. در همین فاصله شارژ گوشی به ۲۴٪ رسید. با نرم‌افزار آزمایش کرد و گفت باتری کاملاً سالمه و بهتره که سیستم‌عامل رو هم به‌روز کنم. رفتم نیم ساعت ناهار خوردم. شارژ به ۱۴٪ رسید بدون اون که از گوشی استفاده‌ای کرده باشم. برگشتم فروشگاه اپل و نشونش دادم. گفت باید نور صفحه رو کم کنم و بخش نوتیفیکیشن و وای‌فای رو غیرفعال کنم. می‌دونستم فعال بودن این بخش‌ها نمی‌تونه اون‌قدر مؤثر باشه. اما تصمیم گرفتم این کار رو هم بکنم. نیم ساعت بعد دوباره کنترل کردم. شارژ به ۸٪ رسید و در نیم ساعت بعدی گوشی به کل خاموش شد. خب در اولین فرصت سیستم‌عامل رو هم به‌روز می‌کنم تا دیگه بهانه‌ای نمونه. احساس می‌کنم گوشی موقع استفاده بیش از حد داغ می‌کنه. تمام این مدت، برنامه‌‌ها رو پس از استفاده به سرعت از تسک خارج می‌کردم. یعنی برنامه‌ای در پس‌زمینه نبود. من پیگیر این موضوع خواهم بود تا ببینم چی می‌شه. نتیجه رو طبیعتاً خواهم نوشت. اگر شما تجربه مشابه با گوشی آیفون ۴ دارید، لطفاً همین پایین بنویسید.
پ.ن: خب در ادامه نوشته بالا باید بگم که چه اتفاقی افتاد. دیروز یک بک‌آپ کامل از گوشی گرفتم و بعد ری‌استورش کردم. بعد هم سیستم‌عامل رو به ۴٫۰٫۱ ارتقا دادم. به نظر میاد که مشکلاتش حل شده. متوجه نشدم این مشکلات به خاطر سیستم‌عامل بود یا چیز دیگه به هر حال گوشی حالش فعلاً خوبه و سلام می‌رسونه.

10 دیدگاه دربارهٔ «مشکل باتری آیفون ۴;

 1. من هم احساس می‌کنم داغ می‌کنه. ولی نمی‌دونم شاید به این دلیل باشه که با قبلی من دورش پوشش داشتم و این یکی ندارم. ولی باتریش نه. قشنگ دو برابر قبلی هست.

  پاسخ
 2. سلام دوست من. آقا من خیلی احتیاج به دعوتنامه بالاترین دارم!
  می‌شه به من یکی بدی؟؟
  ممنون می‌شم.
  نیما: دوست من. چرا زیر یک نوشته درباره آیفون، تقاضای دعوتنامه بالاترین می‌کنی؟ چه کسی به شما گفته من دعوتنامه بالاترین دارم؟ هر چیز جایی داره برادر من.

  پاسخ
 3. نیما جان سلام
  به نظرم گوشی آیفون بدجوری دیگه چینی شده!
  بلک بری الان بهترین گوشی موجود در بازار جهانه، البته از نظر من!
  چرا یه برنامه برای معرفی بلکبری و امکانات فوق‌العادش نمی‌سازی؟؟!

  پاسخ
 4. نیما جان سلام
  من هم دقیقا همین مشکلات رو دارم گوشیمو از فرانسه خریدم و هنوز به خاطر تعطیلات در ایران نتونستم آپدیتش کنم تازه ماله من بدون سیم‌کارت نسبتا زیاد مصرف داره

  پاسخ
 5. نیما جان
  می‌تونه مشکل همون نوتیفیکیشن باشه، من همین مشکل رو توی نوکیا N95 دیده بودم که وقتی اسکایپ در حال اجرا بود داغ می‌کرد و زود باتری تموم می کرد. توی گوشی‌های دیگه هم امتحان کردم همین قضیه هست.

  پاسخ
 6. سلام من یک سؤال دارم سیم‌کارت یا همون مینی سیم‌کات جریانش چی هست. من برام هدیه آوردن این گوشی رو اما سیم‌کارت‌های ما بهش نمی‌خوره؟
  نیما: برو بازار علاءالدین سیم‌کارتت رو تبدیل می‌کنن به مینی.

  پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید