سایتی که فکرتان را می‌خواند

کمتر پیش میاد که یک سایت سرگرم‌کننده رو معرفی کنم. یعنی اون قدر باید جالب باشه که بتونه جذبم کنه. Akinator سایتیه که می تونه ساعت‌ها سرگرمتون کنه. این سایت می‌تونه شخصیتی رو که در ذهنتون دارید، حدس بزنه.

سؤالات زیادی ازتون می‌پرسه که گاهی در مراحل ۲۰ تایی پرسیده می‌شه. یک هو هم می‌زنه به سرش و توی یه مرحله سه چهار تا سؤال می‌پرسه. در پایان هر مرحله شخصیت رو اعلام می‌کنه. اگه در هر مرحله درست حدس نزد، از شما اجازه می‌گیره و سؤالات بعدی رو شروع می‌کنه. کم پیش میاد که نتونه حدس بزنه منظورتون کیه.

روش کارش هم جالبه. از سؤال‌های زیادی که می‌پرسه و از مجموع جواب‌های کاربرها، داده‌های خودش رو تکمیل و تکمیل‌تر می‌کنه و حتی در صورتی که شما جواب سؤال‌ها رو ندونید و شک داشته باشید، مجموع نظرات، جواب درست رو تشکیل خواهد داد. حتی اگه جواب یک سؤال به مرور زمان تغییر کنه، مثلاً طرف بمیره یا ازدواج کنه یا بچه‌دار بشه، مجموع جواب‌ها در الگوریتمی که برای سایت نوشته شده، پردازش می‌شه و جواب غلط رو اصلاح می‌کنه.

این سایت اپلیکیشن هم داره. اپلیکیشن آیفون رو از اینجا، اندروید رو از اینجا و بادا رو از اینجا دریافت کنید.

2 دیدگاه دربارهٔ «سایتی که فکرتان را می‌خواند;

  1. نه بابا اینکاره نیست… من «رابرت زمه کیس» منظورم بوده، دفعه اولی یه دیلاقی به اسم “Capt. Chesley “Sully” Sullenberger” بجاش می‌خواست بهم بندازه :)))) بعدش کلی زور زده رسیده به «استیون اسپیلبرگ» حالا هم گیر داده که «جان لستر» (رئیس پیکسار) منظورم بوده… و در نهایت هم با انتخاب «جیمز کامرون» به شکست خودش اذعان کرد

    پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید