خواب در اداره با «شترمرغ»

اگر از نظر قانونی منعی برای یک چُرت کوتاه سر کار نداشته باشید، احتمالاً مجبور هستید که به دنبال یک جای دنج برای خوابیدن بگردید. معمولاً خیلی‌ها این طور وقت‌ها ترجیح می‌دهند پشت میزشان بخوابند. آن هم به این علت ساده که دفترشان کوچک است. اما با مشکل سر و صدای محل کار چه باید کرد؟ آدم هوس می‌کنه سرش رو مثل شترمرغ بکنه توی خاک و فارغ از محیط پر سر و صدای کارش قیلوله‌ای داشته باشه. برای این که آرزوی داشتن یک فضای خصوصی را به گور نبریم و روی هر لپ‌تاپ و کتاب سفتی، به اصطلاح کپه مرگمون رو نذاریم، طراحان به فکر افتاده‌اند و یک کیسه گرم و نرم برایتان طراحی کرده‌اند!

Ostrich یا «شترمرغ» یک فضای کوچک گرم و راحت رو بهتون عرضه می‌کنه که می تونید به راحتی توش به خواب برید. نه بالشه، نه کوسنه، نه تخته و نه جامه اما در عین حال یه ذره از هر کدومشونه که یک جا جمع‌آوری شده. اثر آرامش‌بخشش طوریه که انگار توی در غار تنهایی خودتون پناه گرفتید. در واقع کیسه گرم و نرمی هست که دقیقاً یک دهنه و دو سوراخ داره. شما با فرو کردن سرتون در این کیسه مثل همون شترمرغی می‌شید که کله‌ش رو کرده توی خاک. این طوری سر و دستتون (در واقع ذهن، حواس و بخشی از بدن) به مدت چند دقیقه از دنیا رها می‌شه اون هم بدون نیاز به ترک میز کار. یعنی خلاص!

7 دیدگاه دربارهٔ «خواب در اداره با «شترمرغ»;

  1. این من رو یاد زمانی می‌ندازه که در مدرسه و سر کلاس وقتی که معلم زمان استراحت می‌داد یا زمانی که می‌خواستم با دوستام شوخی کنم کاپشنم رو می‌کشیدم رو کله‌م البته از یقه نه از پایین!!! خوب می‌شه اگه این رو هم بتونن کاری کنن که قابل پوشیدن هم باشه و در مواقع استراحت آدم اون رو بکشه رو سرش اما اگه بخوای در کل حساب کنی خیلی اختراع چرتیه!!!

    پاسخ
  2. خوب چه کاریه اگه خواب داشته باشی که هر جا باشی می‌خوابی به این چیزها احتیاجی نیست اگه هم خواب نباشی خودتو هشتلاک هم که بکنی خوابت نمی‌بره

    پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید