سؤال و جواب‌های مسخره فیس‌بوکی با علیرضا ۲۴

ویدئوبلاگ‌های فارسی روز به روز دارن زیادتر می‌شن. این موضوع باعث خوشحالیه. بعد از اردشیر که ویدئو بلاگش رو چند سال پیش راه انداخت و کارش به تولبدات حرفه‌ای‌تر رسید. بعد از «لخت در آینه» و موارد دیگه، یکی از بهترین و پرطرفدارترین و بانمک‌ترین ویدئوبلاگرها به نظرم علیرضا هست در این کانال یوتیوبی.

موضوعاتی که توی این ویدئوبلاگ مطرح می‌شه طنزهای اجتماعیه و علیرضا یعنی کسی که این ویدئوها رو می‌سازه، از اون دست آدم‌هاییه که طنز رو می‌فهمه و بانمک هم اجراش می‌کنه. در ضمن علیرضا در کلام تی‌وی هم کانال داره. این هم صفحه مربوطه در فیس‌بوک. برای این قسمت آپارات یکی از ویدئوهاش رو در نظر گرفتم که سؤالات فیس‌بوکی رو به طنز کشیده.

2 دیدگاه دربارهٔ «سؤال و جواب‌های مسخره فیس‌بوکی با علیرضا ۲۴;

  1. نیما جان خیلی خوبه که وبلاگ‌های فارسی رو معرفی می‌کنی. مثلاً من از اینایی که الان گفتی اصلاً روحم خبر نداشت! کاش این کار رو به صورت سازمان‌یافته و در یک قسمت مجزا در سایت انجام بدی و مخصوصاً فتوبلاگ‌ها و ویدئوبلاگ‌ها (کانال‌های یوتیوب فارسی) رو که کمتر شناخته شده‌اند رو معرفی کنی.

    پاسخ
    • ممنونم از لطفت. در بخش پایین سایتم آپارات رو در نظر گرفتم که همین ویدئوها و ویدئوبلاگ‌ها رو اونجا می‌ذارم. از روی تگ ویدئوبلاگ هم می‌شه موارد مشابه رو پیدا کرد پویا جان.

دیدگاهتان را بنویسید