به نام نکسوس به کام گوگل بازی کنید

احتمالاً شما گوشی معروف گوگل یعنی نکسوس رو می‌شناسید. چند وقتیه که گوگل برای جلب توجه بیشتر به این گوشی یک بازی رو طراحی کرده که روی سایت یوتیوب در دسترسه.

این بازی مراحل مختلفی داره و هر مرحله هم نسبت به مرحله قبلی سخت‌تر می‌شه. شما باید یکی از توپ‌های گوگلی رو بندازید توی قیف اما با استفاده از ابزاری که در اختیارتون قرار می‌گیره. این ابزار می‌تونه صغحات لاستیکی قابل ارتجعاع، پنکه و چیزهای دیگه که با کمکش می‌تونید مسیر توپ رو به سمت قیف مورد نظر هدایت کنید.

مشابه این بازی رو احتمالاً بارها دیدید. قرار هم نیست که با تمام کردم بازی هیچ گوشی نکسوسی بهتون جایزه بدن. به هر حال این یه بازیه دیگه. ما هم که هر چیزی رو گوگل برامون تدارک ببینه، استفاده می‌کنیم چه برسه به این که مفت هم باشه.

این روزها هر جا رو که نگاه می‌کنی، یه حرفی از گوگل هست. در واقع گوگل پلاس یا اون طور که بعضی‌ها می‌گن گوپس، نقل مجالسه. خودم هم دیگه دارم گوگل بالا میارم. بگذریم… اگه دوست داشتین می‌تونین گوپسم را از اینجا دنبال کنید.

و در انتها سلسله موی دوست حلقه گوگل پلاس، هر که در این حلقه نیست جنسش از این چینی‌هاس! همین طور محض خالی نبودن عریضه و ثبت در تاریخ.

 

4 دیدگاه دربارهٔ «به نام نکسوس به کام گوگل بازی کنید;

 1. این بازی فقط روی نکسوس نصب میشه؟
  یا همه‌ی موبایل‌های اندرویدی؟
  بعدم نیما جان چرا گوگل حالتو بهم میزنه؟؟
  x-(

  پاسخ
  • معلومه متن رودرست نخوندی. این بازی اصلاً روی گوشی نصب نمی‌شه. بعدش حرفم درباره گوگل هم شوخی بود.

دیدگاهتان را بنویسید