مجموعه ترانه: یک وجب دلواپسی

فواد صادقیان توی وبلاگش نوشته که مجموعه ترانه‌هاش با عنوان «یک وجب دلواپسی» حتی بعد از تغییر نام و اعمال تغییراتی که وازرت ارشاد درخواست کرده بودَ باز هم اجازه چاپ نگرفته و حالا بعد از دو سال تصمیم گرفته که کتابش رو به صورت آنلاین منتشر کنه.

شما هم اگر این کتاب رو دریافت کردید، معادل سفارش یک کافه‌نشینی خودتون رو به شماره حساب‌های این ترانه‌سرا واریز کنید که در سایتش هست.

باز هم یادآوری می‌کنم که کتاب‌های زیادی هستند که مجوز چاپ نگرفتند و این روزها روی اینترنت می‌تونید خیلی‌هاشون رو پیدا کنید. روز به روز هم تعدادشون داره افزایش پیدا می‌کنه. از نویسندگان مستقل باید حمایت کرد. و چه حمایتی بهتر از میهمان کردنشون به یه قهوه دوستانه.

کتاب رو از اینجا دریافت کنید. این هم لینک پشتیبان در صورت کار نکردن لینک اول.

از قرار معلوم نسخه تازه این کتاب با ۵ ترانه اضافه توسط یک انتشاراتی در انگلستان، منتشر شد.
شکایتی نمی‌کنم، چون می‌دونم بی‌فایده‌س
زمین مثِ آپاندیسه، تو کهکشون یه زایده‌س
آدما می‌آن که برن، یه دورِ پوچ وُ باطله
چرخوندنِ این گردونه، دستِ یه مشته قاتله
از تو تشکر می‌کنم، خدای خوب وُ مهربون
واسه قبولی توی خون، به من تقلب برسون

قسمتی از ترانه «از تو تشکر می‌کنم» که در نسخه‌ی اینترنتی «یک وجب دلواپسی نیست. برای تهیه نسخه‌ی چاپی به سایت آمازون مراجعه کنید.

4 دیدگاه دربارهٔ «مجموعه ترانه: یک وجب دلواپسی;

 1. ممنون نیما جان برای نوشتن این مطلب و حمایتت، امیدوارم روزی همه‌ی کتاب‌ها بتونن به راحتی در اختیار مخاطبین قرار بگیرن

  پاسخ
 2. نیما کاش میشد یه وبلاگم واسه اینکار زد مثل وبلاگ اگهیهای گودری من زیاد به برنامه نویسی وارد نیستم وگرنه انجام میدادم البته بازم اگه ببینم میتونم از پس این کار بر بیام حاضرم انجامش بدم

  پاسخ
 3. من اصلن نمی‌فهمم چرا اینجا فیلتره. وقتی فیلتر می‌کنن هم علت فیلترینگ رو نمی‌گن. مثل متهمی که بازداشتش کردن و علت بازداشتش رو بهش نمی‌گن. خیلی حیف هست که اینجا فیلتره. ای کاش برای مشکل فیلتر شدنش در ایران کاری می‌کردید.

  پاسخ
  • طبیعتاً نمی‌شه کاری کرد برای فیلتر اینجا. دوست ندارن باز باشه. علتش هم نوع کاریه که من می‌کنم.

دیدگاهتان را بنویسید