فیلم: تهران من، حراج

این روزها مرضیه وفامهر، همسر ناصر تقوایی در بازداشت است. تا جایی که من می‌دونم مقامات حکومتی ایران هنوز علت دستگیریش رو اعلام نکردن، اما گفنه می‌شه که به خاطر بازی در فیلم «تهران من، حراج» دستگیر شده است.

به نوشته ویکی‌پدیا:

تهران من، حراج (به انگلیسی: My Tehran For Sale) اولین فیلم بلند گراناز موسوی، شاعر و کارگردان ایرانی، محصول مشترک ایران و استرالیا و برندهٔ جایزهٔ بهترین فیلم مستقل سال ۲۰۰۹ در استرالیا (اینساید فیلم آواردز) است.

نویسنده و کارگردان آن دانش‌آموختهٔ رشتهٔ سینما در مقطع دکتری دانشگاه سیدنی است و فیلمبرداری این فیلم را که تحسین‌شده منتقدان و تماشاگران جشنواره‌های متعدد از جمله جشنواره بین‌المللی فیلم تورنتو، روتردام، جشنواره بین‌المللی فیلم پوسان و نیز موزه هنر مدرن نیویورک، بوستون، هوستون و برندهٔ چند جایزهٔ جهانی است در تابستان سال ۲۰۰۸میلادی در تهران انجام داده‌است.

حالا بعد از این مقدمه و بدون هر اظهار نظری ضمن این که آرزو می‌کنم این هنرمند و باقی دربندان آزاد بشن، ازتون دعوت می‌کنم که فیلم تهران من حراج رو از اینجا ببینید:

5 دیدگاه دربارهٔ «فیلم: تهران من، حراج;

  1. یعنی با بازداشت کردنش نشون دادن هر چی تو فیلم به سر ملت میاد نه یک اغراق از طرف یک فیلم‌ساز، بلکه واقعیته که کمر خیلی ها رو شکسته.

    پاسخ
  2. با تشکر از اینکه دیدن این فیلم را در اینترنت امکان‌پذیر کرده‌اید.
    قسمتی از غصه‌ای بود که برای مردم ایران می‌خوریم.

    پاسخ
    • من همین الان رفتم به سایت شما و تازه دیدمش. این ویدئو رو هم روی یوتیوب دیدم. از جایی چیزی رو کپی نکردم یا حتی ادعا نکردم که من گذاشتمش روی یوتیوب. متوجه نمی‌شم دقیقاً منظورتون چیه.

دیدگاهتان را بنویسید