یک دختر و پسر نوجوان ایرانی می‌خواد…

نیما دهقانی در صفحه فیس‌بوکش فراخوانی داده برای مشارکت در ساخن یک مولتی‌مدیا برای یک پرفرمنس. از اونجایی که از این کارهای ویدئویی از سوی ایرانی‌ها کمتر دیده می‌شه، بهتون توصیه می‌کنم در این کار مشارکت کنید. نیما جریان رو این طوری توضیح می‌ده:

دوستان
در حال ساختن یک مولتی‌مدیا برای یک پرفرمنس هستم. اگر دوست داشتید خوشحال می شم همکاری کنید.
شما باید جمله زیر رو با توجه به عقیده خودتون کامل کنید:

An Iranian (teenage) boy/girl needs …………

و این تکست رو که کامنت می‌ذارید (در زیر استاتوس من با همین عنوان) به صورت ویدیویی برای من آپلود کنید و بفرستید به [email protected]
این ویدیو می‌تونه با وب‌کم ساده یا حتی گوشی آی‌فون یا موبایل گرفته بشه به فرمت‌های رایجی مثل wmv mp4 mpeg avi flv و غیره.
کیفیت ویدیو خیلی مهم نیست ولی طبیعتاً هر چقدر واضح‌تر باشه بهتره. زمانش هم بستگی داره به تعداد کلمات یا عباراتی که در جای خالی قرار می‌گیره. فارسی و انگلیسی فرقی نداره. ترجیحاً انگلیسی باشه بهتره ولی بازهم محدودیتی وجود نداره. در مورد پس‌زمینه یا حجاب یا لباس و غیره هر طوری راحتید هیچ چارچوبی مطرح نیست (اما به هر حال برای حفظ برخی حریم‌ها و رعایت چارچوب‌های قانونی به دلیل امکان اجرا در داخل کشور، شاید بهتر باشه عرف حجاب رعایت بشه). اما بک‌گراند اتاق شخصی یا محیط کار می‌تونه کاراکتر شما رو بیشتر معرفی کنه. مطمئناً این ویدیوها امن خواهند بود چون عملاً هیچ چیز خاصی هم گفته نمی‌شه. بُعد سیاسی به هیچ وجه نداره. و صرفاً یک کار هنری گروهی محسوب می‌شه. و دیگه… اینکه اگر می‌خواهید که تصویرتون واضح نباشه لطفاً در ایمیلتون قید کنین. صورت و چشم شما شطرنجی می‌شه. و همین طوری اسمی که دوست دارید با اون شناخته بشید رو ذکر کنید.

به هر حال ممنون از همکاریتون. امیدوارم در این پرفرمنس گروهی مشارکت کنید. اگر سوالی داشتید من درخدمتم. ضمناً خوشحال می‌شم این پروژه رو به دوستانتون هم معرفی کنید.

در این پیج هم نمونه‌هایی که آپلود می شه رو می‌تونید ببینید و کامنت‌ها و ویدئوهاتون رو در این پیج نیز می‌تونید به اشتراک بگذارید.
ممنون از مشارکتتون
نیما دهقانی

دیدگاهتان را بنویسید