ویدئوهای یوتیوب خود را سه‌بعدی کنید

بله واقعاْ می‌تونید به راحتی ویدئوهای خودتون روی یوتیوب رو سه‌بعدی کنید. اما قبل از هر چیزی بذارید که یه توضیح کوچیک بدم و بعدش بریم سراغ راهنمای این کار که چند سالی می‌شه امکانتش فراهم شده.

حتماْ شما از عینک‌های سه‌بعدی خبر دارید و اون مدلش رو که یه شیشه فیروزه‌ای رنگ و یه شیشه کهربایی داره رو دیدید. حالا فیروزه‌ای و کهربایی یه کم مته به خشخشاش گذاشتنه. منظورم همون یه شیشه آبی و یه شیشه قرمزه.

اگه این عینک‌ها رو به چشم بزنید و به تصویری نگاه کنید که برای مشاهده تصاویر سه‌بعدی به همین روش ایجاد شده، توهم تصویر سه‌بعدی بهتون دست می‌ده و مغز این طور تصور می‌کنه که تصویرتون عمق داره.

یوتیوب یه کانال سه بعدی داره که می‌تونید از اینجا پیداش کنید. اما اگه ویدئویی روی یوتیوب دارید و می‌خواهید که نسخه سه‌بعدی از اون هم وجود داشته باشید، کافیه به بخش مدیریت ویدئوهاتون برید. برای هر ویدئو وارد بخش ویرایش بشید. و این تگ رو به برچسب‌ها اضافه کنید: yt3d:enable=true

با این کار توی نوار کنترل ویدئو یه ۳D اضافه می‌شه که اگه روش کلیک کنید،می‌تونید گزینه‌های مختلف رو هم انتخاب کنید. در عین حال امکانش هست که ویدئوها رو به صورت عادی هم دید و از حالت سه‌بعدی خارج شد. کلاْ اگه به مبحث ویدئوهای سه‌بعدی علاقمندید، این صفحه یوتیوب رو ببینید.

من با استفاده از روش بالا دو ویدئوی کوتاه خودم رو سه‌بعدی کردم. اولیش کشته شدن خودم طی یک حمله ناجوانمردانه توسط برچسب‌های مزدور کوردل سه‌بعدی‌ساز هست و دومی انفجار صفحه‌کلیدم طی یک حمله موشکی سه‌بعدی که از آستین استکبار جهانی خارج شد!

2 دیدگاه دربارهٔ «ویدئوهای یوتیوب خود را سه‌بعدی کنید;

  1. با سلام قبلا که گودر قابلیت اشتراک داشت ما مطالبی رابه اشتراک می‌گذاشتیم و کدی را دریافت و در گوشه وبلاگ می‌گذاشتیم اما حالا که این قابلیت حذف شده پشنهاد شما چیست؟ با سپاس

    پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید