سورپرایز گجت، ارسال هدیه به ایران

رپرتاژ آگهی

اگر خارج از ایران زندگی می‌کنید و می‌خواهید برای کسی که داخل ایران است هدیه‌ای بفرستید، معمولاً مشکلات زیادی پیش رویتان خواهد بود. یکی از راه‌های حل این مشکل سایت سورپرایز گجت Surprise Gadget است.

از خدمات این سایت می‌توان ارسال هدایایی چون عکس یادگاری، کتاب، سبد هدیه، میز غذا، گل، کیک، سفر تفریحی یا هر آنچه شما می‌خواهید را بر شمرد. این هدیه‌ها دو دسته‌اند.

در دسته اول یعنی گروه‌های غذا (داخل منزل، خارج منزلکیک (تصویری، معمولیتفریح و گل، محصولات برای شهرهای مختلف، متفاوت است و هر هدیه فقط در برخی شهرها قابل ارائه است.

ولی در دسته دوم یعنی گروه‌های عکس یادگاری (فرش، تخته شاسی، پازل، لیوان، بشقابسفر، سبد هدیه و کتاب، هدیه‌ها برای همه شهرهای ایران یکسان و برای همه قابل ارائه هست.

بنابراین اگر می‌خواهید هدیه‌ای از دسته اول انتخاب کنید، باید اول شهری که هدیه گیرنده در آن ساکن است را انتخاب کنید تا فهرست محصولات قابل ارائه در آن شهر دیده شود که البته این جریان برای دسته دوم مشکلی ایجاد نمی‌کند. اطلاعات بیشتر را می‌توانید اینجا ببینید.

یکی از خدمات جالب این سایت برای کسانی است که برای انتخاب هدیه گیج شده‌اند. از امکانات این صفحه این است که می‌توانید با انتخاب گزینه‌های مختلف پیشنهادهای سایت را ببینید و از میانشان انتخاب کنید.

surprisegadget

این سایت می‌تواند ده روز قبل از تاریخ مورد نظر آن را به شما یادآوری کند. کسانی که خارج از ایران زندگی می‌کنند معمولاً به خاطر اختلاف تاریخ میلادی و خورشیدی دچار سردرگمی می‌شوند. بنابراین چنین سرویسی بسیار مفید خواهد بود.

برای ارسال یک هدیه خوب جزئیات بسیار مهم هستند. بنابراین اگر می‌خواهید گیرنده هدیه را واقعاً تحت تأثیر قرار بدهید یا به عبارت دیگر آنها را سورپرایز کنید، باید حتماً این جزئیات را در نظر داشته باشید. این سایت با ابزارهایش به شما کمک می‌کند تا هر چه بیشتر این هدیه‌ها را شخصی‌سازی کنید.

شما می‌توانید جمله مورد نظرتان را روی کیکی که هدیه می‌دهید چاپ کنید یا عکس دلخواهتان را به سایت بدهید تا روی تخته شاسی یا بشقاب چاپ کرده و به موقع به دست گیرنده برسانند.

اگر از این خدمات استفاده کردید، سورپرایزگجت تحت عناوین مختلف جهت تشویق مشتریان، اقدام به ارائه کوپن تخفیف به آنها می‌کند. مشتریان می‌توانند شخصا از کوپن مربوطه استفاده کنند یا آن را به غیر واگذار نمایند.

سورپرایز گجت در اروپا و ایران دفتر دارد و به صورت تلفنی هم پشتیبانی ارائه می‌دهد. اطلاعات تماس را می‌توانید از اینجا ببینید.

پیشنهادی که می‌توانم به سورپرایز گجت داشته باشم این است که اپلیکیشن موبایلی برای پلتفرم‌های مختلف ایجاد کنند تا کاربران گوشی همراه را هم تحت پوشش بگیرند و قیمت تمام‌شده را هم برای علاقمندان پایین بیاورند.

دیدگاهتان را بنویسید