آگهی

وبلاگ عصیان از اولین وبلاگ‌های فارسی هست. جزو وبلاگ‌های شناخته‌شده‌ای هست که چند بار نامزد وبلاگ‌های برتر در رقابت‌های وبلاگی شده و ده‌ها مطلب از این وبلاگ در جراید کشور و در وب‌سایت‌های دیگر بازنشر شده‌اند. در حال حاضر روزانه دو هزار نفر آن را می‌خوانند وبیش از ۶۰۰۰ نفر هم خبرمایه آن را از خبرخوان‌هایی مثل گوگل‌ریدر دنبال کرده و سه هزار نفر هم عضویت در خبرنامه‌اش دارند.

آگهی تصویری

+ برای آگهی تصویری یا بنر در صفحه اصلی دو مکان باارزش موجود است

 

 

Ads 1: این محل در صفحه اول سایت و در بخش میانی صفحه قرار دارد. تنها بنر این صفحه با اندازه ۴۶۸ در ۶۰ پیکسل است. اندازه بزرگ آن باعث می‌شود که به راحتی دیده شود.

Ads 2: این محل در ستون کناری صفحه اصلی است. سه بنر زیر هم در این محل قرار دارد. اندازه این بنرها ۲۳۰ در ۶۰ است. اندازه آن طوری است که در عین کوچکی به اندازه کافی فضا برای شما فراهم می‌اورد.

 

+ برای آگهی تصویری یا بنر در صفحه‌های میانی دو مکان باارزش موجود است

Ads 3: این محل بالای صفحه و بالای بخش هر نوشته است. تمام کسانی که مطالب این وبلاگ را مطالعه می‌کنند آن را خواهند دید. اندازه ۴۶۸ در ۶۰ پیکسلی و تعدد صغحات و نوشته‌های این وبلاگ باعث می‌شود تا آگهی شما بارها و بارها دیده شود.

Ads 4: این مکان در ستون سمت راست می‌تواند مکان مناسبی برای آگهی‌های تصویری شما باشد. خواننده در طول مطالعه متن با این بنرها روبه‌رو خواهد شد. عرض این آگهی‌ها ۲۳۰ در ۶۰ است.

Ads 5: این محل زیر مطلب اصلی و بالای بخش نظرات است. تمام کسانی که مطالب این وبلاگ را مطالعه می‌کنند در انتهای مطلب و قبل از نظر گذاشتن آن را خواهند دید. اندازه ۴۶۸ در ۶۰ پیکسلی و یکتا بودن آن و تعدد صغحات و نوشته‌های این وبلاگ باعث می‌شود تا آگهی شما بارها و بارها دیده شود.

Ads 6: این مکان در ستون سمت راست می‌تواند مکان مناسبی برای آگهی‌های تصویری و متنی شما باشد. خواننده در طول مطالعه متن با این بنرها روبه‌رو خواهد شد. عرض این آگهی‌ها ۲۳۰ و طول آنها می‌تواند متغیر باشد.

+ یکی دیگر از مکان‌های مناسب برای آگهی، بنرهای تبلیغاتی در انتهای خبرمایه (فید) وبلاگ عصیان است. بیش از ۶۰۰۰ مشترک که مطالب این وبلاگ را از راه گوگل‌ریدر و خبرخوان‌های دیگر دنیال می‌کنند، پس می‌توانید مطمدن باشید که ترافیک مناسبی را به سایت خود رهنمون خواهید شد.

+ در عین حال امکان رپرتاژ آگهی هم در این وبلاگ هست. سایت، نرم‌افزار یا محصول شما توسط نویسنده وبلاگ بدون هیچ گونه اغراق یا جهت‌گیری مرور شده و نقاط قوت و ضعف آن برای مخاطبان مشخص می‌شود.

+ یکی دیگر از راه‌های تبلیغات، مشارکت در مسابقه‌ها یا رقابت‌هایی است که توسط این وبلاگ برگزار می‌شود. شما می‌توانید اسپانسر این رقابت‌ها باشید.

تعرفه‌ها

با توجه به این توضیحات برای صفحه اصلی بنر (Ads 1) در میان صفحه قرار می‌گیرد و از قرار ماهانه پنجاه پوند است. این مکان با بنر دیگری به اشتراک گذاشته نمی‌شود. به عبارت دیگر ۱۰۰٪ نمایش متعلق به آگهی شما خواهد بود. در صورت تمایل می‌توانید تا سه بنر مختلف را طراحی کنید تا در همان محل به طور تصادفی نمایش داده شود.
نمایش بنر در بالای تمام صفحات داخلی (Ads 3) ماهانه هشتاد پوند است.
اگر می‌خواهید بنر شما در تمام صفحات داخلی و در انتهای مطلب (Ads 5) نمایش داده شود، هزینه آن سی پوند است.
بنرهای کوچک در سمت راست صفحه اصلی (Ads 2) ماهانه سی پوند است.
بنرهای کوچک در سمت راست صفحات داخلی (Ads 4 و Ads6) بیست پوند است.

در صورت انتخاب هر کدام از حالات بالا نمایش بنر در فید وبلاگ که روزانه بیش از هزاران بیننده دارد، رایگان است. در صورتی که چند حالت را همزمان انتخاب کنید، تخفیف تعلق خواهد گرفت.
برای کسب اطلاعات بیشتر از صفحه تماس استفاده کنید.