کارآگاه گجت‌های اینترنتی

Inspector Gadgetکارآگاه گجت را یادتان هست که مأموریت‌هایش را به کمک وسایل عجیب و غریبی انجام می‌داد که در بخش‌های مختلف لباسش تعبیه شده بودند؟
گجت به وسایل کوچک مکانیکی و یا الکترونیکی گفته می‌شود که اغلب اندازه‌ای کوچک دارند و دارای کاربرد زیاد و خاص در زندگی هستند. به عبارت دیگر وسایلی که برای انجام کارها مفید و پرکاربرد هستند Gadget می‌نامند. مجلات و سایت‌هایی که به معرفی این گونه ابزار می‌پردازند، بسیار محبوب هستند و اغلب از پربازدیدکننده‌ترین و پرخواننده‌ترین‌ها محسوب می‌شوند. از نظر درآمد هم وضعشان بسیار مساعد است و با فروش آنلاین ابزاری که معرفی می‌کنند، می‌توانند درصد مناسبی از سود آنها را به خود اختصاص دهند.
سایت نارنجی یک سایت ایرانی هست که گرچه نمی تواند به خاطر مشکلات مبادله پول الکترونیک و تحریم ایران برای خود درآمدی دست و پا کند اما بخش نخست کار یعنی معرفی ابزار را به خوبی انجام می‌دهد.
علاقمندان به ابزار ادوات جدید می‌توانند با مراجعه به این سایت با وسایل جدیدی که با فناوری‌های نو در دنیا تولید می‌شوند آشنا شده و مشخصات کامل و طرز کارشان را به همراه تصاویر و لینک سایت تولیدکننده مطالعه کنند.
جای ستون‌های ثابتی که به معرفی گجت می‌پردازند در مطبوعات ایرانی واقعاً خالی است با استفاده از این سایت می‌توانید این خلاء را تقریباً جبران کنید. اما یک نمونه از وسایل معرفی شده در این سایت:


USP Cup Warmerهمیشه یافتن وقت برای دم کردن یک فنجان چای یا قهوه برای آدم‌های پرمشغله در یک روز کاری معضل به حساب می‌آید. حتی اگر فرصتی برای درست کردن آن پیدا کنند فرصت نوشیدن ندارند! تصور کنید که توانستید یک فنجان چای و یا قهوه در طول روز آماده سازید ناگهان شما را به کار دیگری فرا می‌خوانند و یا تلفنتان زنگ می‌خورد یا اینکه مجبور به داشتن یک ملا قات ضروری می‌شوید و چایتان سرد می‌شود! فنجان گرم‌کن یواس‌بی یا USB cup warmer یک محصول جالب برای افرادی است که به علت کمبود وقت از محرومیت کافئین رنج می‌برند و با سردردهای مزمن دست و پنجه نرم می‌کنند. تنها کافی است که این زیرلیوانی جادویی را به پورت یواس‌بی کامپیوترتان متصل کنید که فنجان چای یا قهوه شما گرم بماند تا در زمان فراغت از امور روزانه آن را بنوشید. هیچ محدودیت کاری برای کارکرد این زیرلیوانی تعریف نشده است. تا زمانی که شما از کامپیوترتان استفاده می‌کنید، می‌توانید فنجان چای یا قهوه خود را گرم نگه دارید. در ضمن نگران ریختن آن بر روی میز کار خود نیز نخواهید بود.

1 دیدگاه دربارهٔ «کارآگاه گجت‌های اینترنتی;

  1. سلام دوست عزیز.
    لطف می‌کنی اگه به وبلاگ من سری بزنی و اگر از مطالب من خوشت اومد به من لینک بدی. به محض این که در قسمت نظرات بنویسس، به شما لینک خواهم داد. پیشاپیش از کمک‌هاتون ممنونم.

    پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید