رفتن به نوشته‌ها

اینستاگرام و راه‌اندازی پروفایل کاربران

اینستاگرام عاقبت به درخواست پرشمار کاربران خود برای ارائه یک نمایه یا پروفایل تحت وب پاسخ گفت و حالا هر یک از کاربران این اپلیکیشن عکاسی معروف یک صفحه مستقل روی دامنه اینستاگرام دارند که به راحتی برای عموم و حتی کسانی که خود حساب کاربری اینستاگرام ندارند، در دسترس است.

در بالای این صفحه آخرین عکس‌هایی که به اشتراک گذاشته‌اید، دیده می‌شود که عوض می‌شوند. همراه اینها یک زندگینامه کوتاه از شما نوشته شده که خودتان پیشتر به حساب کاربری اینستاگرام افزوده بودید. در عین حال می‌توانید تصاویری بیشتری از آن چه را که همخوان کرده‌اید ببینید، کاربران دیگر را دنبال کنید، برای عکس‌ها نظر بگذارید و لایک بزنید و نمایه خود را به راحتی ویرایش کنید.

برای دسترسی به این صفحه کافی است در انتهای دامنه اینستاگرام، شناسه کاربری خود را بیافزایید. برای مثال نشانی نمایه من در اینستاگرام یه این صورت است: http://instagram.com/niimaa

پیشتر این امکان به کمک سایت‌های واسط دیگری چون ایستاتیگرام ممکن بود اما با این اوضاع جدید به نظر می‌آید که دکان این سایت‌های واسط تخته شود!

این امکان هنوز برای همه کاربران فعال نشده است اما به تدریج برای همه فراهم خواهد شد. اگر به دنبال اطلاعات بیشتر هستید، این نوشته وبلاگ اینستاگرام می‌تواند مناسب باشد.

منتشر شده در وبسایت

نظر

 1. یحیی یحیی

  سلام
  چطور می‌شه ثبت‌نام کرد؟
  هر موقع وارد سایتش می‌شم با این پیغام روبرو می‌شم
  Sorry, an error occurred while processing this request.

  • نیما نیما

   شما در اپلیکیشن اینستاگرام پیشتر نام‌نویسی کرده‌اید؟

  • یحیی یحیی

   راستش نه!
   در واقع گوشی من اصلا قابلیت نصب برنامه‌ش رو نداره، از طریق وب می‌خوام عضو شم

  • نیما نیما

   از راه وب نمی‌شه

 2. kamyar kamyar

  من اگه به وی‌پی‌ان گوشیم وصل باشم اینستاگرم کار نمی‌کنه… شمام این مشکل رو دارید؟ و اگه می‌دونید چه طور می‌شه حلش کرد ممنون می‌شم به منم بگید

  • نیما نیما

   من از وی‌پی‌ان استفاده نمی‌کنم و مشکلی ندارم

 3. مریم مریم

  نیما جان عجب عکسای زیبایی داری توی اینستاگرام. خیلی شاد هستن. عالی.

  • نیما نیما

   سپاس از محبتت

دیدگاه‌ها غیرفعال هستند.